Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Pajisja për përgatitjen e jogurtit Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-40%

Me pajisjen për përgatitjen e jogurtit Joy ju mund të bëni jogurt shtëpie shumë të shijshëm derisa përdorni vetëm përbërësit më të freskët. Vjen me kavanoza qelqi 7200ml dhe ju mund të përgatitni 1, 4L jogurt të shijshëm në vetëm 6 orë. Pajisja Joy është zgjidhja perfekte nëse ju dëshironi të eksperimentoni me përbërës të ndryshëm, të kurseni para dhe të jetoni shëndetshëm.

Pajisja për përgatitjen e jogurtit Joy

Çmimi i rregullt: 24,90 €


Çmimi special: 14,94 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Me pajisjen për përgatitjen e jogurtit Joy ju mund të bëni jogurt shtëpie shumë të shijshëm derisa përdorni vetëm përbërësit më të freskët. Vjen me kavanoza qelqi 7200ml dhe ju mund të përgatitni 1, 4L jogurt të shijshëm në vetëm 6 orë. Pajisja Joy është zgjidhja perfekte nëse ju dëshironi të eksperimentoni me përbërës të ndryshëm, të kurseni para dhe të jetoni shëndetshëm.

Më shumë
Përshkrimi

1,4 l jogurt i freskët në vetëm 6 orë

Ky është kapaciteti mbresëlënës i pajisjes së shkëlqyeshme Delimano Joy për përgatitjen e jogurtit, por është edhe më e rendësishme të dini që do të ju lejoj të përgatisni jogurt të freskët dhe shëndetshëm pa përbërës artificial, në rehatinë e kuzhinës tuaj. Provoni dhe miksoni përbërës të ndryshëm të zbuloni recetat tuaja të preferuara dhe shijen tuaj të preferuar të jogurtit.

Jogurt në kushte shtëpie në vetëm 4 hapa

Krijoni jogurt natyral, shumë me lirë se jogurtët në treg. Thjeshtë, derdhni qumësht të freskët në kapakë, shtoni nga një lugë gjelle jogurt tek secila, shtoni fruta, arra, mjaltë, sheqer, erëza ose ndonjë tjetër perbërës sipas dëshires, mbyllni kapakët dhe ndezeni. Produkti vie me një bazë prej 7 gotave, secila me kapacitet prej 200ml, të cilat mund ti pastroni në enëlarëse.

  • Vëndos perbërësit në gota

  • Shtyp butonin Start

  • Shtoni përbërësit tuaj të preferuar dhe shijojeni!

  • Lehtësisht pastroni gotat në enëlarëse.

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ramize arifi

www.topshop-ks.com

5
Nuk ka koment.

1 Produkte

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.