Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Grirërsja Duomix Joy

Photo
Video

Zgjidhja perfekte për grirje të ushqimeve

Grirërsja Delimano Joy Duomix është shtesë e mrekullueshme për setin Delimano Joy Duomix. Mundeni lehtësisht ta përdorni për të grirë të gjithë përbërësit që ju nevojiten në kuzhinën tuaj dhe lehtësisht pastrohet.

  • E fuqishme por e vogel dhe pa zhurmë
  • E lehtë në përdorim dhe e përshtatshme për punë të ndryshme në kuzhinë
  • Material i kualitetit të lartë dhe i lehtë për pastrim
Grirërsja Duomix Joy
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 2-3 javë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Zgjidhja perfekte për grirje të ushqimeve

Grirërsja Delimano Joy Duomix është shtesë e mrekullueshme për setin Delimano Joy Duomix. Mundeni lehtësisht ta përdorni për të grirë të gjithë përbërësit që ju nevojiten në kuzhinën tuaj dhe lehtësisht pastrohet.

  • E fuqishme por e vogel dhe pa zhurmë
  • E lehtë në përdorim dhe e përshtatshme për punë të ndryshme në kuzhinë
  • Material i kualitetit të lartë dhe i lehtë për pastrim
Më shumë
Detajet e Produktit

Zgjidhje kompakte për perfeksion në kuzhinën tuaj

Grirërsja Delimano Joy Duomix është e vogel, por ekstremisht efikase me thika të forta dhe të mprehta prej çeliku që lehtë mund të prejnë çdo përbërës që përdorni në kuzhinën tuaj. Mund të pres qepët, hudhërat ose bimët e ndryshme, gjithashtu mund të përdorni atë për të përgatitur pure, salca apo supa.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star