Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Ngrohëse digjitale e ujit Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-45%

Ngrohësja digjitale ngroh ujin saktësisht në temperaturën qe ju nevojitet dhe lehtë mund ta mbani në atë nivel. Funksioni për rregullim të temperaturës ju jep kontroll të plotë në ruajtjen e ngrohtësisë, derisa niveli i ujit ju lejon të dini se sa ujë ka mbetur brenda. Ndalje automatike, mbrojtje nga mbinxehtësia dhe thatësia. Fuqi: 2200W. Kapaciteti: 1.7L.

Ngrohëse digjitale e ujit Joy

Çmimi i rregullt: 44,90 €


Çmimi special: 24,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ngrohësja digjitale ngroh ujin saktësisht në temperaturën qe ju nevojitet dhe lehtë mund ta mbani në atë nivel. Funksioni për rregullim të temperaturës ju jep kontroll të plotë në ruajtjen e ngrohtësisë, derisa niveli i ujit ju lejon të dini se sa ujë ka mbetur brenda. Ndalje automatike, mbrojtje nga mbinxehtësia dhe thatësia. Fuqi: 2200W. Kapaciteti: 1.7L.

Më shumë
Përshkrimi

Dizajn i përsosur për përdorim të lehtë

Ngrohësja nuk ka kabllo dhe mundet lehtësisht të largohet nga bazamenti për të mundësuar derdhjen, mbushjen dhe servimin me lehtë. 1,7L kapacitet ujë ngrohet deri në vlim nga fuqi e nxehtësisë 2200W. Siguri me ndalje automatike, mbyllje e sigurt e kapakut, ka mbrojtjen për tharje dhe dritën si indikator për ndezje. Pastrohet shumë lehtë.

Një ngrohëse që ju lejon të zgjedhni temperaturën

Ngrohësja digjitale Joy përmban një funksion për rregullim të temperaturës në nivel të dëshiruar nga 40 në 99°C, e cila jo vetëm ju lejon vlimin tradicional por gjithashtu mund të bëni ngrohje të përpiktë, duke përgatitur pije të ndryshme të ngrohta ( çaj, kafe…etj) lehtë, shpejtë dhe sigurtë. Funksioni i mbajtjes së nxehtësisë do ta mbajë ujin tuaj në të njëjtën temperaturë deri në gjysmë ore pas ndaljes.

Specifikat Teknike
Add Info Capacity: 1.7L
Karakteristika të tjera 1850 – 2200W; 220 – 240V

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!