Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Toster Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-55%

Joy Cook It - është toster shumëfunksional i cili mund të përdoret në të dyja anët. Me të mund të përgatisni ushqime kërcëllitëse nga jashtë dhe të buta në brëndësi. Përbëhet nga material i cili nuk ngjit dhe efekt Lotus për pastrim të lehtë dhe qëndrueshmëri të gjatë. Për ushqime të embla dhe të kripura. Nuk zë hapësirë. Ideal për kamping. Fuqia: 700W.

Toster Joy

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 17,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Joy Cook It - është toster shumëfunksional i cili mund të përdoret në të dyja anët. Me të mund të përgatisni ushqime kërcëllitëse nga jashtë dhe të buta në brëndësi. Përbëhet nga material i cili nuk ngjit dhe efekt Lotus për pastrim të lehtë dhe qëndrueshmëri të gjatë. Për ushqime të embla dhe të kripura. Nuk zë hapësirë. Ideal për kamping. Fuqia: 700W.

Më shumë
Përshkrimi

Kursen kohë dhe hapësirë

Falë dizajnit praktik ky toster jo vetëm që do t'ju kursej hapësirë në kuzhinë, por gjithashtu edhe kohë në pastrim. Pjesa e brendshme e tij në formë ovale, nuk lejon që përbërësit e lëngshëm të derdhen dhe të krijojnë rrëmujë në kuzhinë. Kështu, pasi ju përfundoni gatimin, thjeshtë pastroni me një pecetë sipërfaqen e pllakës.

Joy Cook it

Zgjidhje inovative për gatime të shijshme

Dizajni inovativ dhe funksioni i cili ju lejon ta rrotulloni në të dyja anët, ju mundëson të gatuani ushqime kërcëllitëse nga jashtë dhe të buta në brëndësi. Me materialin rezistent ndaj gërvishtjeve dhe madhësinë e përsosur, Joy - Cook It do të bëhet pajisja juaj e preferuar në kuzhinë. Me fuqi 700 W, ju gjithashtu do të kurseni energji.

Si funksionon funksioni "slip-over"?

 • Joy Cook it

  Shtoni përbërësit

 • Joy Cook it

  Mbylleni dhe gatuani

 • Joy Cook it

  Ju mund ta rrotulloni pajisjen

 • Joy Cook it

  Ushqime të shijshme

Përgatitni çdo pjatë në pak minuta

Ju mund të përgatisni një shumëllojshmëri vaktesh, nga të kripurat tek të ëmblat në pak kohë dhe me pak kalori. Pllakat e Joy Cook It janë me veshje e cila nuk lejon ngjitjen, kështu nuk do t'ju duhet të shtoni shumë vaj apo gjalpë. Ju mund të përgatisni:

 • Joy Cook it

  Misër

 • Joy Cook it

  Mini pizza

 • Joy Cook it

  Peshk

 • Joy Cook it

  Omlet

Specifikat Teknike
Dimenionet Dimensionet nga jashtë: 31,5 x 12 cm; Brenda (pjata): 21 x 11,5 cm; Pjata e gatimit (brenda): 18 x 9 cm
Karakteristika të tjera Fuqia: 700 W

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.