Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Grirërse elektrike Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Grirërsja Joy është pajisje e vogël por e fuqishme e dizajnuar të thjeshtësoj rutinën tuaj ditore në kuzhinë. Kontrolli i pulsit me një prekje funksionon me një ose dy S - thika të kthyera në harkun prej 360 ml. 2 shtesat për përzierje mundësojnë përgatitjen e llojeve të ndryshme të salcave, ndërsa baza anti-rrëshqitëse do të mbaj grirërsen në vend. Lehtë pastrohen dhe mund të lahen në enëlarëse.

Grirërse elektrike Joy
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Grirërsja Joy është pajisje e vogël por e fuqishme e dizajnuar të thjeshtësoj rutinën tuaj ditore në kuzhinë. Kontrolli i pulsit me një prekje funksionon me një ose dy S - thika të kthyera në harkun prej 360 ml. 2 shtesat për përzierje mundësojnë përgatitjen e llojeve të ndryshme të salcave, ndërsa baza anti-rrëshqitëse do të mbaj grirërsen në vend. Lehtë pastrohen dhe mund të lahen në enëlarëse.

Më shumë
Përshkrimi

Asistent i pazëvendësueshëm në çdo kuzhinë

Me grirërsen Delimano Joy, ju do të arrini rezulultatet më të mira për grirje dhe copëtim në sekonda, me prerjen e vetëm një butoni. Pajisja all-in-one është e përsosur për:

  • Grirje

  • Copëtim

  • Përzierje

  • Ruajtjen e ushqimit

Me dy thika dhe 2 aksesorë për përzierje

4 shtojca të ndryshme që do të ju mundësojnë grirërjen e lehtë të përbërësve të zakonshëm - një asistent i pazëvëndësueshëm për përdorim të përditshëm. Grirërsja Delimano Joy është e vogël dhe i përshtatet çdo kuzhine duke ofruar rezultate të shkëlqyeshme. Me një kapacitet prej 360 ml dhe kapacitet të përgjithshëm 600 ml, ka mjaft hapësirë për të gjitha aventurat tuaja të gatimit.

  • Thika teke - e përshtatshme për grirjen e perimeve, hudhrave, erëzave, qokollatës

  • Thika e dyfishtë - e përshtatshme për arra, perime, qepë, djath

  • Aksesori për përzierje - i përshtatshëm për përzierjen e majonezit, kremit 

  • Aksesori për salca - për përzierjen e salcave të ndryshme

Shpejto përgatitjen e ushqimit

Grirërsja Delimano Joy përmban një buton të thjeshtë me prekje - thjesht shtypni atë dhe do të bëjë të gjithë punën për ju! Montim i lehtë, treguesi i nivelit për copëtim maksimal dhe pjesa kundër rrëshqitjes mundësojnë përdorim të thjeshtë dhe të sigurt, dhe kur të ketë bërë copëtimin, mund të lani tasin e plastikës në enëlarëse për t'i kursyer vetes kohë dhe mundim. Përveç kësaj, Grirërsja Delimano Joy ka një pamje elegante, klasike, kështu që është një shtesë e madhe dhe me stil për çdo kuzhinë moderne.

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Violeta

www.topshop-ks.com

5
produkt i cili i duhet seciles nënë per te letesuar punen

1 Produkte

Rri n'shpi, blej sigurt online