Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Filtrues i ujit

Photo
Video

Pini ujë të pastër dhe më të shëndetshëm direkt nga rubineti, duke përdorur filtruesin e ujit nga Delimano. Largon klorin, aromat dhe shijet e pakëndshme, duke iu siguruar ujë më të mirë për pije, gatim apo edhe për pastrimin e frutave/perimeve. Bashkë me filtruesin, vjen edhe një filter për pastrimin e ujit.

Filtrues i ujit
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Pini ujë të pastër dhe më të shëndetshëm direkt nga rubineti, duke përdorur filtruesin e ujit nga Delimano. Largon klorin, aromat dhe shijet e pakëndshme, duke iu siguruar ujë më të mirë për pije, gatim apo edhe për pastrimin e frutave/perimeve. Bashkë me filtruesin, vjen edhe një filter për pastrimin e ujit.

Më shumë
Përshkrimi

Pi ujë të pastër në shtëpi!

Në shikim të parë, uji mund të duket i pastër, por mund të përmbajë papastërti, baktere, klor dhe metale të rënda, të cilat e ndryshojnë shijen dhe aromën e ujit. Për më tepër, mund ta dëmtojnë shëndetin tuaj.

Por jo më, me filtruesin e ujit nga Delimano! Ky filtrues e pastron ujin, duke i larguar elementet e dëmshme, duke e bërë më të sigurtë për pije dhe më të shijshëm. Jetëgjatësia e një filteri zëvendësues është deri në 1500 ml ujë.

Ky filtrues montohet shumë lehtë dhe i përshtatet thuajse çdo rubineti. Ka rrjedhshmëri maksimale të ujit deri në dy litra për minutë, pra nuk ndryshon shumë nga rrjedhja e ujit pa filtrues.

Duke pirë ujë të pastër në shtëpi, ju shmangni shishet e plastikës, kurseni para dhe e mbroni ambientin!

Delimano Instant Water Filter

5 faza të filtrimit

 1. Filteri i qeramikës, i përbërë alga diatom, bllokon dhe absorbon grimcat e mëdha, përfshirë rërën, ndryshkun dhe algat.
 2. Topat me sulfat kalciumi zvogëlojnë nivelin e klorit.
 3. KDF55 media - rritë efikasitetin e flitruesit, duke larguar klorin dhe metalet e rënda.
 4. Filtra karboni (GAC) të ngopura me jone argjendi - të bëra nga guaska e kokosit, shërben për pastrim të thellë të ujit të pijshëm.
 5. Guri Maifan me strukturen e tij poroze, absorbon klorin dhe metalet e rënda, kurse materiali është i pasur me përmbajtje të mineraleve si magnezi, hekuri, kalciumi, potasiumi dhe flori, të cilat mund të shpërndahen në ujë.
Delimano Instant Water Filter

Pse duhet ta filtroni ujin?

 • Ujë më të pastër dhe shije më të mirë
 • Nuk keni nevojë të blini ujë në shishe - kurseni para
 • Uji i pastër e mbron trupin tuaj nga sëmundje të ndryshme
 • Uji i filtruar mund të përdoret për pije, po ashtu edhe për gatim.
 • Zvogëlon rrezikun nga sëmundjet gastrointestinale.
 • Filtruesi i ujit siguron ujë të shëndetshëm për zhvillimin e sistemit imunitar të fëmijëve.
 • Duke shmangur ujin në shishe plastike, jo vetëm që kurseni para, por e ruani edhe mjedisin.
Delimano Instant Water Filter

1 filter zëvendësues pastron deri në 1500 litra ujë

Mekanizmi i avancuar Quick Twist iu mundëson ta ndërroni filterin shpejt, lehtë dhe sigurtë, duke iu siguruar ujë të pastër. Si ta dini se kur duhet ta ndërroni filterin? Ka dy mënyra: kontrollojeni ngjyrën (nëse filtri ka marrë ngjyrë hiri ose të kaftë) dhe rrjedhën e ujit (nëse është pakësuar rrjedha e ujit.

Porosit filtruesin e ujit dhe merr një FALAS një filter zëvendësues.

Lexo më shumë rreth filterit zëvendësues, duke klikuar këtu>

Delimano Instant Water Filter

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online