Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

Photo
Video

Krijoni ushqime të shijshme të thara nga frutat, perimet, bimët, kërpudhat apo mishi, me aparatin Deluxe Noir. Ka 5 rafte, tabakun për thërrime, fuqi 300W, kohëmatës dhe temperaturë të rregullueshme 30-80°C. Ka opsionin shtesë për përgatitjen e jogurtit dhe fermentimin e bukës. Kapaciteti: 8 litra.

Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Krijoni ushqime të shijshme të thara nga frutat, perimet, bimët, kërpudhat apo mishi, me aparatin Deluxe Noir. Ka 5 rafte, tabakun për thërrime, fuqi 300W, kohëmatës dhe temperaturë të rregullueshme 30-80°C. Ka opsionin shtesë për përgatitjen e jogurtit dhe fermentimin e bukës. Kapaciteti: 8 litra.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni ushqime të shëndetshme me lehtësi

A po ju hahet diçka e ëmbël? Para se ta merrni rrugën drejt marketit për të blerë ndonjë çokollatë plot kalori, a keni menduar të hani ushqime të thara, të përgatitura në shtëpi? Me aparatin tonë Deluxe Noir, tharja e ushqimeve është shumë e leht. Po ashtu, ju kursen xhepin dhe ju siguron rezultate të shijshme! Pra, kur ju hahet diçka e ëmbël, provoni një mollë, dardhë apo ananas të tharë dhe mbushni shtëpinë me aromën e këndshme të frutave.

Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

Rezultate të përsosura për çdo rast, me prekjen e një butoni

Pajisja ka fuqi 300W dhe temperaturë të rregullueshme 30 deri në 80°C, duke ju siguruar rezultate të përsosura për tharjen e ushqimeve. Ky aparat operohet lehtë dhe ka ekran digjital në pjesën e sipërme, andaj funksionon me prekjen e një butoni. Po ashtu, ka xham qelq të tejdukshëm përreth, andaj ju mund ta shihni ushqimin teksa thahet.

Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

5 rafte sipër njëri-tjetrit

Ky aparat është pajisje praktike për të tharë bimët, frutat, perimet e madje edhe mishin. Ka 5 rafte të vendosura sipër njëri-tjetrit, andaj ju mund të thani një sasi më të madhe ushqimesh në të njejtën kohë. Po ashtu, ka edhe një raft për grumbullimin e thërrimeve, në mënyrë që ta mbajë kuzhinën tuaj pa rrëmujë.

Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

Shumëfunskional: edhe për jogurt dhe ardhjen e brumit

Aparati Deluxe Noir imiton procesin natyral të tharjes, duke tërhequr lagështinë nga ushqimi, në mënyrë që ushqimi ta ruajë shijen për një kohë më të gjatë. Pos për tharje, ju mund ta përdorni edhe si aparat për përgatitjen e jogurtit apo për ardhjen e brumit për bukë, pogaqe, kroasantë etj. Thjesht përdoreni tabakun për thërrime - sipër tij vendosni enën dhe përgatini jogurt kremoz apo bukë krokante pa konservantë.

 • Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

  Për përgatitjen e jogurtit

 • Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

  Për ardhjen e brumit për bukë

Përgatitja e ushqimeve të thara kurrë s'ka qenë më e lehtë

Ushqimi i tharë qëndron më shumë se ushqimi i freskët dhe zë më pak vend në kuzhinë. Për shkak se dehidrimi largon ujin, ai ruan shijen dhe aromën e ushqimit. Ky aparat është një mënyrë e lehtë dhe ekonomike për të përgatitur ushqime të thara e të shëndetshme nga rehatia e shtëpisë.

 • Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

  Bimë

 • Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

  Vegetables

 • Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

  Erëza

 • Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

  Granola

 • Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

  Peshk

 • Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir

  Fruta

Pastrohet lehtë

Të gjithë raftet apo tabakat mund të lahen në enëlarëse. Thjesht nxirrni nga aparati dhe pastroni me ujë të ngrohtë e detergjent enësh, apo në enëlarëse.

Aparat për tharjen e frutave & perimeve Deluxe Noir
Specifikat Teknike
Dimensionet 285x262x220mm
Karakteristika të tjera Voltage: 220-240V/50Hz; Power: 300W; Capacity: 8 l; Temperature range: 30 – 80°C. Time range: 1-72 H
Pesha net 2.6 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.