Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Family Magic Mix

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Family Magic Mix është gjithçka që ju nevojitet për ushqim festiv gjatë gjithë vitit: sallata ose ëmbëlsira, benë grirjen e çokollatës ose pjekjen e biskotave 3D. Seti përfshin: enën prej çeliku inox me kapak 4L, shtojcën e prerjes dhe shtojcën për grirje më trashë, mikserin e dorës me 2 shtesa çeliku inox, 2 prerërse speciale 3D - pema e Krishtlindjeve dhe njeriu prej bore. Dhuratë ideale.

Family Magic Mix
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
Më shumë

Family Magic Mix është gjithçka që ju nevojitet për ushqim festiv gjatë gjithë vitit: sallata ose ëmbëlsira, benë grirjen e çokollatës ose pjekjen e biskotave 3D. Seti përfshin: enën prej çeliku inox me kapak 4L, shtojcën e prerjes dhe shtojcën për grirje më trashë, mikserin e dorës me 2 shtesa çeliku inox, 2 prerërse speciale 3D - pema e Krishtlindjeve dhe njeriu prej bore. Dhuratë ideale.

Më shumë
Detajet e Produktit

Paloset magjikisht

Delimano Family Magic Mix nuk do ti ndihmoj vetëm familjes tuaj në rastet kur pregatitni ushqime, por është gjithashtu magjik kur vie puna tek mënyra se si pastrohet dhe paloset – të gjitha komponentet e këtij seti të vogël kuzhine futen në gotën shumë funksionale dhe me kualitet të lartë që ruan hapësirën në kuzhinën tuaj.

Pregatit, pjek, përziej, ruaj dhe shumë më shumë

Delimano Family Magic Mix 8 pjesësh është pajisje e përsosur për shumë punë në kuzhinë. E përshtatshme për kuzhinierët më përvoj ndërsa për njerëzit që nuk janë shumë të familjarizuar me kuzhinën do të jetë pajsija perfekte për përdorim të përditshëm.

  •  

    Mikser i dorës prej çelikut që përfshin pajisjet me fuqi deri në 150W  ju siguron që të përzieni të gjithë përbërësit në përsosmëri. Zgjidhni 1 nga 5 shpejtësi të ndryshme për t'u siguruar që receta juaj të jetë e përkryer.

  • Ena prej çeliku inoks 4l me mbajtësen prej silikoni ju jep një kontroll të shkëlqyer kur përgatitni një shumëllojshmëri të recetave si brum të biskotave, lloje mishi e deri në sallatë të freskët kopshti. 
  • Dy disqet për prerje në kapakun e gotës ju lejojnë të preni direkt në enë. Jashtëzakonisht të mprehtë dhe të qëndrueshëm, janë ideal për çokollatë, djath, perime, fruta dhe shumë më tepër.
  • 2 forma të ndryshme 3D për prerje (pema e Vitit të Ri dhe njeriu prej dëbore) do t'ju lejojnë ti realizoni biskotat tuaja të shijshme në një kryevepër.
Informata shtese

Informacione mbi produktin:

ENA

Materiali: inox, silikon dhe plastik
Kapaciteti: 4 l
Diamteri i rendeve 12 cm secila
Lahet në pjatalarëse

MIKSERI I DORËS

Fuqia: 150W, 220-240V~, 50/60Hz
Materiali i kokave çelik inox
Rrotullime për minutë (për nivel shpejtësie):
Shpejtësia 1: 1100±200 rpm
Shpejtësia 2: 1150±200rpm
Shpejtësia 3:1200±200 rpm
Shpejtësia 4:1230±200rpm
Shpejtësia 5: 1270±220 rpm
Niveli i zhurmës: < 85dB

FORMAT PER EMBËLSIRA 3D:

Pema e Vitit të Ri: 6x5x2,0 cm
Njeriu i dëborës: 6x4,5x2,0 cm
Materiali inox

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star