Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Aparat për kafe Espresso Deluxe

Photo
Video
-40%

Aparati për kafe Espresso Deluxe është i vogël, pa zhurmë dhe shumë praktik për të përgatitur kafe, latte makiato, cappuccino apo double espresso. Ju mund të përgatitni 1 apo 2 gota në të njejtën kohë, dhe funksioni për ngrohje do të ju lejoj të mbani kafen tuaj ngrohtë. Filloni çdo ditë me kafe të shijshme. Pjesa e poshtme që largohet ndër filtrin e kafes ju siguron mirëmbajtje të lehtë. Fuqia 1250W. Madhësia 31 x 19 x 33cm.

Aparat për kafe Espresso Deluxe

Çmimi i regullt: 199,90 €


Çmimi Special: 119,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Aparati për kafe Espresso Deluxe është i vogël, pa zhurmë dhe shumë praktik për të përgatitur kafe, latte makiato, cappuccino apo double espresso. Ju mund të përgatitni 1 apo 2 gota në të njejtën kohë, dhe funksioni për ngrohje do të ju lejoj të mbani kafen tuaj ngrohtë. Filloni çdo ditë me kafe të shijshme. Pjesa e poshtme që largohet ndër filtrin e kafes ju siguron mirëmbajtje të lehtë. Fuqia 1250W. Madhësia 31 x 19 x 33cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Çfarë preferoni ju? Cappuccino, Latte Maciato apo Double Espresso?

Falë mbajtësit të filtrit të dyfishtë, mund të përgatitni 2 gota në të njejtën kohë! Nën një presion prej 15 bar dhe një temperaturë prej 75 ° C, makina përgatit për ju, pije të nxehtë dhe aromatike. Funksioni i ngrohjes ju lejon të shijoni me qetësi shijen dhe aromën e kafes, pa brengën se ajo do të ftohet shpejtë.

Aparati i kafesë Espresso Deluxe ka një kontroll dhe tregues të lehtë - një zgjedhje e mrekullueshme për përdorim të përditshëm. Vetëm prekni dhe rrotulloni dorëzën - dhe kafja juaj është tashmë duke u përgatitur!

Filloni ditën tuaj me kafe të shijshme! Shiko përparësitë e aparatit Deluxe:

  • Fuqi 1200 W dhe presion 15 bar për 1250 ml lëng.
  • Mund të përgatitni 2 kafe në të njejtën kohë
  • Mbajtësja e poshtme mbledh papastërtitë dhe pastrohet lehtë
  • Dorëza, ju mundëson të krijoni shkumë qumështi
  • Opsioni për mbajtje të nxehtësisë, mban pijen të ngrohtë
  • Pa zhurmë - jo më shumë se 60 dB derisa është në funksion
  • Pastrohet lehtë - të gjitha pjesët hiqen dhe pastrohen me dorë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star