Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Maju mirë,

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! Përfito zbritje deri në 70%!

maji kurrë s'u kon ma lirë! Përfito zbritje deri në 70%!

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Dorëza kuzhine (2 copë) Chef

Photo
Video
-30%

Mbroni duart nga nxehtësia dhe parandaloni djegien derisa pjekni, bëni grill apo gatuani me mbajtëset prej silikoni Chef. Dizajni unik i tyre, me silikonin që nuk rrëshqet përmirëson fleksibilitetin dhe shkathtësinë dhe siguron tërheqje të sigurt edhe në sipërfaqet e rrëshqitshme, ndërsa pëlhura shumë shtresore sjell izolim shtesë termik dhe mbron duart tuaja. Pastrohet lehtë me ujë të ngrohtë.

Dorëza kuzhine (2 copë) Chef

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 6,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbroni duart nga nxehtësia dhe parandaloni djegien derisa pjekni, bëni grill apo gatuani me mbajtëset prej silikoni Chef. Dizajni unik i tyre, me silikonin që nuk rrëshqet përmirëson fleksibilitetin dhe shkathtësinë dhe siguron tërheqje të sigurt edhe në sipërfaqet e rrëshqitshme, ndërsa pëlhura shumë shtresore sjell izolim shtesë termik dhe mbron duart tuaja. Pastrohet lehtë me ujë të ngrohtë.

Më shumë
Përshkrimi

Ndryshe nga dorëzat/mbajtëset tuaja të zakonshme të kuzhinës

Ky dizajn inovativ i mbajtësit është ndryshe nga mbajtësit tjerë të kuzhinës. Forma në të dyja anët përshtatet në perpikëri me duart tuaja në mënyrë që të përmirësoj monitorimin e tenxhereve, tiganëve dhe tavave nga furra e nxehtë apo burimet e tjera të nxehtësisë.

Dorëzat prej silikoni jo-rrëshqitëse përmirësojnë mbajtjen dhe zhdërvjellësinë në kuzhinë

Mbajtëset Delimano Chef përmbajnë silikon jo-rrëshqitës në të dy anët, në të sipërmen dhe të poshtmen për të siguruar mbrojtje shtesë dhe një mbajtje më të fortë kur hiqni tiganët dhe tenxheret nga nxehtësia e lartë. Silikoni me cilësi të lartë paraqet inovacionin më të ri në teknologjinë e gatimit ... duke përfshirë kapacitetin më të mirë të rezistencës ndaj nxehtësisë dhe vetitë e ftohjes së shpejtë.

Pjesa e brendshme e butë i mban duart me të freskëta dhe rehatshme

Mbajtëset Delimano Chef prej silikoni janë dizajnuar me pjesën e brendshme që i mban duart tuaja të freskëta, të rehatshme dhe më mirë të izoluara.

Pastrohen në makinëlarëse për pastrim të lehtë

Mbajtëset Delimano Chef prej silikoni lehtë pastrohen më një leckë të lagësht dhe mund te lahen në makinëlarëse.

Siguron levizje me të lehta dhe fuqi të mbajtjes me të mirë

Mbushja e brendshme shumë-shtresore dhe fleksibiliteti i silikonit natyror rezulton në një lëvizje më të mirë dhe një fuqi më të madhe se ajo që gëzojnë shumica e dorëzave tjera të silikonit, ndërsa dizajni unik i mbajtësit siguron një kontroll të sigurt edhe përgjatë sipërfaqeve të rrëshqitshme.

Pelhura e trashë shumë-shtresore për termoizolim më efektiv

E perberë me materialin e brendshëm shumë-shtresor, mbajtëset e silikonit Delimano Chef karakterizohen me izolim të shtuar termik që mbron lekurën nga nxehtësia dhe shton një nivel me të lartë komforti. Shtresat e izolimit termik janë efektive në lënien e lëkurës për të shmangur djersitje.

Dorëza e silikonit e volitshme që mund të varet për ruajtje të lehtë 

Mbajtëset e silikonit Delimano Chef përmbajnë një lak të butë silikoni për varje në menyrë që të mos krijoj tollovi në pjesë të ndryshme të kuzhinës tuaj.

Veti të larta rezistuese ndaj nxehtësisë për siguri në kuzhinë

Mbajtëset e sigurta prej silikoni është konstruktuar me veti rezistuese të nxehtësisë dhe ekstremisht të sigurta kur përdoren për mbajtjen e tenxhereve, tiganëve, dhe tavave.

  • Për çdo njërin që kërkon një mbajtëse kuzhine me kualitet të lartë.
  • Për ata që kanë probleme me mbajtjen e enëve në kuzhinë.
  • Individët që kerkojnë komfort dhe mbrojtje të shtuar kur largojmë enë të nxehta nga furra.
  • Për ata që preferojnë fortësinë dhe fleksibilitetin e dorëzes së sigurt prej silikoni.
  • Është një dhuratë e shkëlqyeshme për kuzhinierët pasionant.
Specifikat Teknike
Dimenionet 21 x 14,5 x 1 cm
Material pambuk, silikon

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.