Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Thika Delimano CHEF 2 copë

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
Përgatitja e ushqimit është gjithmonë e lehtë me thika cilësore si thikat CHEF 2-pjesëshe! Materiale cilësore të cilat u japin mprehtësinë dhe shkëlqimin e duhur thikave 2-pjesëshe Delimano
Thika Delimano CHEF 2 copë
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë
Përgatitja e ushqimit është gjithmonë e lehtë me thika cilësore si thikat CHEF 2-pjesëshe! Materiale cilësore të cilat u japin mprehtësinë dhe shkëlqimin e duhur thikave 2-pjesëshe Delimano
Më shumë
Përshkrimi

2 thikat më të nevojshme për cdo kuzhinë

  1. Thikë gatimi: E njohur si thika më e gjithanshme e kuzhinës, përdoret për qërim, prerje apo copëtim apo për të krijuar rende
  2. Thikë kuzhine: Një thikë e shkëlqyeshme për të bërë çdo punë kuzhine. Sidomos për prerjen e copave më të vogla të mishit dhe frutave.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!