Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Tavë për pjekjen e embëlsirave

Photo
Video
-40%

Për ëmbëlsira që nuk mund të marrin formën dhe që ngjiten për enë, ky aksesor është zgjidhja. I përsosur për cheesecake apo embëlsira dhe gatime tjera. Esencial për çdo gatim në kuzhinë. Veshja që nuk ngjet dhe pastrimi i lehtë janë dy veqori të këtij aksesori. Madhësia: 21, 3 cm.

Tavë për pjekjen e embëlsirave

Çmimi i regullt: 14,90 €


Çmimi Special: 8,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Për ëmbëlsira që nuk mund të marrin formën dhe që ngjiten për enë, ky aksesor është zgjidhja. I përsosur për cheesecake apo embëlsira dhe gatime tjera. Esencial për çdo gatim në kuzhinë. Veshja që nuk ngjet dhe pastrimi i lehtë janë dy veqori të këtij aksesori. Madhësia: 21, 3 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Embëlsira të pjekura në përsosmëri

Tava për pjekjen dhe formësimin e embëlsirave Delimano është një dhe i vetmi aksesor  që ju duhet për ëmbelsirë të pjekur në mënyrë të përkryer çdoherë. Me diametër 21 cm, përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo tenxhere apo tavë që keni por gjithashtu mund ta përdorni si një tavë të pavarur në furrën tuaj. Tani ju mund të pjekni ëmbelsirat tuaja të preferuara,, duke u siguruar se gjithmonë do të jetë krejtësisht e rrumbullakët.

Fund i ndashëm për pjekje të përshtatshme

Tava për pjekjen dhe formësimin e embëlsirave është bërë nga dy pjesë: pjesës rrethore dhe një fundi të rrumbullakët të ndashëm. Ky dizajn ju lejon që shpejtë dhe lehtë të hiqni embëlsirën nga forma, dhe mund të jeni i sigurt se do të jetë në formë të përkryer. Thjesht shtypni pjesën e poshtme dhe ëmbëlsira është jashtë! E vetmja gjë që ju mbetet është që të shijoni.

Me veshje jo-ngjitëse, pastrohet në enëlarëse

Për pjekje të përsosur dhe pastrim të lehtë, ne kemi pajisur këtë aksesorë me një shtresë super-ngjitëse. Pra, ju nuk duhet të shqetësoheni për shkatërrimin e tortës tuaj kur e largoni atë nga forma dhe ju gjithashtu mund të kurseni kohë për të larë. Pas përdorimit, mund ta vendosni në pjatalarëse për pastrim të thjeshtë - edhe pse nuk keni nevojë sepse asgjë nuk ngjitet në të!

Specifikat Teknike
Dimenionet Diameter: 21,3 cm; Height: 6,8 cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star