Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Tigan Delicia + Kapak 28 cm

Photo
Video

Tigan për skuqje Delicia 28 cm është ajo që ju duhet në kuzhinën tuaj për të gatuar biftek të shijshëm me perime, omlete apo peshk.

 • deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg
 • 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg
 • 2 herë më shumë jetëgjatësi

Kapak qelqi praktik 28 cm

 • Qelq i kualitetit të lartë për kontroll më të lehtë të ushqimeve tuaja
 • Me kallëp praktik bakeliti, ku ju mund të vendosni lugën tuaj të drurit gjatë gatimit
 • Qëndrueshmëri në përdorim dhe rezistent ndaj temperaturave të larta
Tigan Delicia + Kapak 28 cm
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Tigan për skuqje Delicia 28 cm është ajo që ju duhet në kuzhinën tuaj për të gatuar biftek të shijshëm me perime, omlete apo peshk.

 • deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg
 • 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg
 • 2 herë më shumë jetëgjatësi

Kapak qelqi praktik 28 cm

 • Qelq i kualitetit të lartë për kontroll më të lehtë të ushqimeve tuaja
 • Me kallëp praktik bakeliti, ku ju mund të vendosni lugën tuaj të drurit gjatë gatimit
 • Qëndrueshmëri në përdorim dhe rezistent ndaj temperaturave të larta
Më shumë
Detajet e Produktit

Përdorni enët e gatimit më inovative

Tigani për skuqje Delicia 28 cm është pjesë e linjës më të re të enëve të kuzhinës Delimano Ceramica Delicia prodhuar me material alumin të përparuar dhe smalt silikoni blu në pjesën e jashtme dhe harmonizimin e efektit të gurit me qeramikën CeramicaForte në veshjen e brëndshme e cila është qeramika më e mirë organike e disponueshme në treg në ditet e sotme.  Një element i rëndësishëm në kuzhinën tuaj, ky tigan është dizenjuar në formë rrethore në pjesën e poshtme të tij e cila bën të mundur shpërndarjen e nxehtësisë në të gjithë pjesën e poshtme e ndërkohë anesoret e tij do të qëndrojnë të ftohta.

Mengjes i pasur me vlera ushqyese

Sepse Delimano CeramicaForte është shumë e lëmuar dhe jo poroze, ju duhet thjeshtë një pikë vaj për të lyer të gjithë sipërfaqen e tiganit. Një përçues i përkryer i nxehtësisë, veshja e brendshme CeramicaForte gatuan ushqimin që vendoset në sipërfaqen e nxehtë duke ruajtur vlerat ushqimore dhe aromën .

Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

Tenxherja Delica do te duket shumë mirë edhe në tavolinën e ngrënies - prodhuar me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

E RE! Veshja ceramike NR.1 në treg!

Shtresa e brëndshme ceramike CeramicaForte ka dhe një veçori speciale: kur ushqimi vendoset në një sipërfaqe uniforme të nxehtë, ai menjëherë mbërthen vlerat ushqimore, lëngun, freskinë dhe shijen brënda tij. Dhe ju nevoitet vetëm një pike vaj për të lyer tiganin. Në këtë mënyrë ju do të shërbeni vakte plot shije, pa kalori të tepërta dhe kolesterol.

 

Kapak me kualitet te lartë dhe forme speciale per pershtatshmeri te eneve Delicia

Kapaku Delimano Delicia  28 cm qeramika eshte punuar nga qelqi me cilesi te larte qe ju mundeson qe te percjellin pergatitjen, Kapaku Delimano Delicia qeramika eshte punuar nga qelqi me cilesi te larte qe ju mundeson qe te percjellin pergatitjen,Nëse dëshironi të shijoni të plotë kënaqësinë e gatimit me enë të gatimit të cilësisë së lartë Delimano, atëhërë ju duhet të keni një kapak cilësor me të. Kapaku Delimano Delicia i bërë nga qelqi i kualitetit të lartë , do të ju ndihmojë në përgatitjen e ushqimeve më të shijshme.

Kapaku i bërë nga qelqi ndihmon në kontrollimin e gatimit pa humbur nxehtësinë fare

Është nevojë konstante kontrollimi i ushqimit që përgatisim dhe të përziejmë me lugë gjatë gatimit. Kapaku i qelqit Delimano ju mundëson ta bëni këtë pa e hekur kapakun nga ena. Kjo ruan energji dhe shkurton kohën tuaj të gatimit. Dhe ju do të keni më pak probleme me ushqim që derdhet nga ena.

Kallëp praktik për vendosjen e lugës nga bakeliti

Kapaku ka një kallëp nga bakeliti të dizajnuar në atë mënyrë që t’u lejojë ju vendosjen e lugës së drurit në të edhe atë shumë në mënyrë praktike. Thuaj lamtumirë shportave të kuzhinës, kupave të mëdha ose pjatave të pa pastërta: luga e drurit tani gjithnjë do të jetë afër dorës tuaj

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star