Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Spatula e kuzhinës Brava

Photo
Video

Spatula e kuzhinës, pjesë e koleksionit Delimano Brava është një aksesorë i domosdoshëm për çdo kuzhinë. E përsosur për tu përdorur çdo ditë - kur skuqni vezët në mëngjes, për rrotullimin e ushqimeve, mund të përdoret gjithashtu edhe për servirjen e ushqimeve. Materiali çelik inox siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe për larje.

 

Spatula e kuzhinës Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Spatula e kuzhinës, pjesë e koleksionit Delimano Brava është një aksesorë i domosdoshëm për çdo kuzhinë. E përsosur për tu përdorur çdo ditë - kur skuqni vezët në mëngjes, për rrotullimin e ushqimeve, mund të përdoret gjithashtu edhe për servirjen e ushqimeve. Materiali çelik inox siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe për larje.

 

Më shumë
Detajet e Produktit
 
 

Bëni përgatitjen e ushqimit më të lehtë dhe pa rrëmujë

Spatula Brava është shumë e lehtë për detyrat e përditshme të gatimit. Ju mund ta përdorni për të transferuar ushqimin nga tigani kur fërgoni apo përgatitni, apo edhe për të kulluar vajin e tepert apo ndonjë lëng tjetër. Dorëza e gjatë në mënyrë efikase kullon të gjithë vajin, gjithashtu lejon ajrin të qarkulloj ndër ushqimin që do të rrotulloni – kjo bënë që ushqimi të rrëshqas lehtësisht mbi spatulë. Kjo e benë përgatitjen e ushqimit më më pak rrëmujë dhe me të lehtë.

Me qëndrueshmëri dhe dizajn të sofistikuar kjo pajije me veshje prej çeliku inox është e përshtatshme për të shërbyer ushqimin ashtu si edhe për gatim dhe fërgim.

Delimano Brava Slotted Turner PRO

Spatula Delimano Brava është e përshtatshme për shumë ushqime:

Pajijse kuzhine esenciale për çdo kuzhinë

Kurdo që jeni duke shikuar për pajisje kuzhine për kuzhinën tuaj të re, ose kur e shihni që po ju mungon ndonjë pajisje bazike, koleksioni Delimano Brava i pajisjeve të kuzhinës është zgjidhja për ju.

Çeliku inox ju siguron standart të lartë higjiene, rezistencë nga korozioni dhe duket bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i saj është modern, me përmbajtjen e jashtme me ngjyrë portokalli, sjell një pamje të ngrohtë në çdo kuzhinë.

5 arsye pse ju do ta duani spatullën Delimano Brava:

  • Mund të rrotulloni tostin, pallaqinkat, mishin, apo salsiçet
  • Mund të kulloni vajin
  • Materiali që nuk ngjet mund të lahet në enëlarëse
  • Qëndrueshmëri e shkëlqyeshme me përmbajtjen e fundit të lëmuar
  • Çelik inox i riciklueshëm dhe miqësor me mjedisin
Delimano Brava Slotted Turner PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star