Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Kapak me vakum Smart Brava

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Brava Smart janë kapak vakumi hermetik që mbajnë ushqimin tuaj të freskët dhe të mbrojtur nga bakteret. Nuk rrjedhin dhe parandalojnë rrjedhjen e rastësishme në frigorifer, ndërkohë që gjithashtu zhdukin çdo aromë të padëshiruar. Ju mund t'i vendosni ato mbi - enë, pjata, tigan etj. Ata janë 100% BPA e pastër, lehtë pastrohen. Të sigurta për t’u përdorur në enëlarëse, mikrovalë dhe frigorifer.

Kapak me vakum Smart Brava
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Brava Smart janë kapak vakumi hermetik që mbajnë ushqimin tuaj të freskët dhe të mbrojtur nga bakteret. Nuk rrjedhin dhe parandalojnë rrjedhjen e rastësishme në frigorifer, ndërkohë që gjithashtu zhdukin çdo aromë të padëshiruar. Ju mund t'i vendosni ato mbi - enë, pjata, tigan etj. Ata janë 100% BPA e pastër, lehtë pastrohen. Të sigurta për t’u përdorur në enëlarëse, mikrovalë dhe frigorifer.

Më shumë
Detajet e Produktit

Mbani ushqimin tuaj të shëndetshëm dhe kuzhinën tuaj të paster

Delimano Brava Smart do të lehtësojnë mënyrën si e ruani ushqimin tuaj dhe si e organizoni kuzhinën tuaj. Vetëm vendosini ato në qendër të pjatës, tiganit, tenxheres, apo çfarëdo siperfaqes se lemuar që mban vakumin, dhe shtypni butonin në qënder per një sekond që të mbyllni sigurt ushqimin tuaj. Tani ju mund ta bëni kuzhinën tuaj më të organizuar se kurrë më parë duke ruajtur ushqimin në frigorifer apo duke e ngrohur më vonë në mikrovalë.

 • Enë

 • Tigan

 • Pjata

 • Dërrasa për prerje

Ruani ushqimin tuaj me 4 hapa të lehtë

 • Vendosni

 • Shtypni butonin

 • Ruani

 • Parandalojnë derdhjen

Delimano Brava Smart jo vetëm që ruajnë ushqimin tuaj nga bakteriet ose ndonjë ndikim tjetër mjedisi, por ato ndihmojne në organizimin e kuzhinës tuaj. Këto kapak vakumi parandalojnë rrjedhjen, kështu që ju nuk duhet të brengoseni rreth papastertive në frigoriferin, raftet në kuzhinën tuaj ose pjesëve ku vendosni ti lini ato. Kapakët gjithashtu ofrojnë izolimin e aromave duke e mbyllur ushqimin brenda, ashtu që do të mundësojnë një ambient të këndshëm për këdo që qendron në kuzhinën tuaj

Kurdo dhe kudo

Tani ju mund të organizoni kuzhinën tuaj duke e ruajtur ushqimin tuaj në frigorifer, pastaj me vonë nëse dëshironi prapë ta ngrohni në mikrovalë.

 • Për ngrirje

 • Për ftohje

 • Për mikrovalë

 • Për enëlarëse

Delimano Brava Smart janë 100% BFA të pastërta dhe mund të përdoren sigurt me të gjitha llojet e ushqimeve. Ushqimi që ruhet brenda qëndron i freskët për kohë të gjatë, gjë që garanton jo vetëm ushqime të shëndetshme por gjithashtu i ndihmon familjes tuaj të kursej kohë kur rregulloni kuzhinën pas një vakti dhe të kursej para duke parandaluar prishjen e ushqimit.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star