Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Lugë kullesë Brava

Photo
Video
-20%

Luga kullesë Brava PRO është e shkëlqyeshme për ndarje të shpejtë të përbërsve të fërguar nga vaji – e përsosur për patatinat tuaja të pelqyera, perimet dhe mishin derisa i fërgoni. I përbërë nga çeliku që nuk ngjet, ju siguron higjienë të lartë dhe duket mirë në çdo kuzhinë. Dizajni i saj siguron jetëgjatësi, dhe ka përmbajtjen e fundit me ngjyrën portokalli. E sigurt për pastrim në enëlarëse.

Lugë kullesë Brava

Çmimi i regullt: 3,90 €


Çmimi Special: 3,12 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Luga kullesë Brava PRO është e shkëlqyeshme për ndarje të shpejtë të përbërsve të fërguar nga vaji – e përsosur për patatinat tuaja të pelqyera, perimet dhe mishin derisa i fërgoni. I përbërë nga çeliku që nuk ngjet, ju siguron higjienë të lartë dhe duket mirë në çdo kuzhinë. Dizajni i saj siguron jetëgjatësi, dhe ka përmbajtjen e fundit me ngjyrën portokalli. E sigurt për pastrim në enëlarëse.

Më shumë
Detajet e Produktit
 
 

Gatuani & përzieni ushqimin me dashuri

Luga Delimano Brava ka material shumë cilësor dhe është shumë praktike në përdorim, nuk do t'ju zhgënjej asnjeherë. Me dizajn të këndshëm dhe rezistent ndaj gërryerjes, e përshtatshme për servimin e ushqimeve dhe një ndihmesë e madhe gjatë gatimit

Delimano Brava Slotted Spoon PRO

Luga është perfekte kur skuqni apo gatuani:

Aksesorë që nuk duhet t’i mungojnë asnjë kuzhine

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje bazë për kuzhinën tuaj të re, ose sapo keni kuptuar se janë duke ju munguar disa pajisje themelore, koleksioni Delimano Brava i enëve të kuzhinës është ai që po kërkoni.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj korrozionit dhe duket me të vërtetë bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i tyre është i përjetshëm, jashtëzakonisht i bukur me ngjyrën portokalli të Delimanos, që sjellë pamje moderne në çdo kuzhinë.

5 arsye që do ta doni lugën me vrima Delimano Brava PRO

  • Për skuqje dhe gatim
  • E persosur për perimet e skuqura, patatet ose mishin
  • Materiale rezistente ndaj gërryerjes, lahet në enëlarëse
  • Materiale cilësore dhe elegante
  • Çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Slotted Spoon PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star