Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Lugë kullesë Brava

Photo
Video

Lugë kullesë pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesor i domosdoshëm në çdo kuzhinë. E përsosur për patate te skuqura, perime dhe mish. Material çelik që siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje. 

Lugë kullesë Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Lugë kullesë pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesor i domosdoshëm në çdo kuzhinë. E përsosur për patate te skuqura, perime dhe mish. Material çelik që siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje. 

Më shumë
Detajet e Produktit
 
 

Gatuani & përzieni ushqimin me dashuri

Luga Delimano Brava ka material shumë cilësor dhe është shumë praktike në përdorim, nuk do t'ju zhgënjej asnjeherë. Me dizajn të këndshëm dhe rezistent ndaj gërryerjes, e përshtatshme për servimin e ushqimeve dhe një ndihmesë e madhe gjatë gatimit

Delimano Brava Slotted Spoon PRO

Luga është perfekte kur skuqni apo gatuani:

Aksesorë që nuk duhet t’i mungojnë asnjë kuzhine

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje bazë për kuzhinën tuaj të re, ose sapo keni kuptuar se janë duke ju munguar disa pajisje themelore, koleksioni Delimano Brava i enëve të kuzhinës është ai që po kërkoni.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj korrozionit dhe duket me të vërtetë bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i tyre është i përjetshëm, jashtëzakonisht i bukur me ngjyrën portokalli të Delimanos, që sjellë pamje moderne në çdo kuzhinë.

5 arsye që do ta doni lugën me vrima Delimano Brava PRO

  • Për skuqje dhe gatim
  • E persosur për perimet e skuqura, patatet ose mishin
  • Materiale rezistente ndaj gërryerjes, lahet në enëlarëse
  • Materiale cilësore dhe elegante
  • Çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Slotted Spoon PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star