Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Shake It 5in1 Brava

Photo
Video

Brava Shake 5në1 është një aksesor shumë-funksional. Mund të përdoret si shtrydhëse frutash, prerërse, përzierse, për krijim formash si dhe rende, pra kombinon të gjitha përfitimet e 5 produkteve në 1. Të gjithë aksesorët palosen brenda gotës për ruajtje të lehtë. Seti përfshin furçën për pastrim, filxhanin matës me pjesën për derdhje dhe kapakun. Lehtë pastrohen, mund të vendosen në enëlarëse.

 

 
Shake It 5in1 Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Brava Shake 5në1 është një aksesor shumë-funksional. Mund të përdoret si shtrydhëse frutash, prerërse, përzierse, për krijim formash si dhe rende, pra kombinon të gjitha përfitimet e 5 produkteve në 1. Të gjithë aksesorët palosen brenda gotës për ruajtje të lehtë. Seti përfshin furçën për pastrim, filxhanin matës me pjesën për derdhje dhe kapakun. Lehtë pastrohen, mund të vendosen në enëlarëse.

 

 
Më shumë
Detajet e Produktit

Gatim i shëndetshëm i përgatitur me kënaqësi dhe lehtësi

Shumë fruta dhe perime janë shtylla bazë e çdo diete, por si të menaxhoni këtë stil jetese në këtë kohë dinamike? Prezantimi i Delimano Brava Shake-it 5në1, një ndihmësit shumëfunksional të kuzhinës që e benë gatimin të shëndetshëm, zbavitës dhe të lehtë. Me 5 pajisje, ju nuk do të duhet të shqetësoheni më se ku të merrni kaq shumë vitamina dhe lëndë ushqyese, thjesht kapni Brava 5në1 dhe shtrydhni, preni dhe fitoni pije dhe ushqime të shijshme dhe të shëndetshme.

Delimano Brava Shake-it 5në1 përmban:

 • Shtrydhëse – për përgaitjen e lengjeve të freskëta
 • Përzierës pijesh – për përgatitjen e përzierjeve të shijshme, kafesë se ftohtë ose salcave të sallatave
 • Spiralizer – për krijimin e formave
 • Rende – për krijimin e rendeve të ndryshme  
 • Gotën për matje  - me pjesën për derdhje dhe kapakun për përdorim të lehtë 
 • Brushën per pastrim - për mirëmbajtjen e pajisjes së preferuar të gatshme kurdo që ju duhet

Zgjidhja e përsosur për çdo kuzhinë

Ju ndoshta i keni të gjithë këta aksesorë në shtëpinë tuaj, vetëm se dëshironi t'i largoni! Pajisje për krijimin e rendeve të dëmtuara, shtrydhës që mbledhin pluhur dhe spiralizues që zenë shumë hapësirë. Pajisja 5në1 i ka të gjitha të paketuara në gotën 500 ml me mbyllje me kapak ashtu që është e sigurt dhe e lehtë për magazinim.

Spiralizuesi vie me një mbrojtës për gishta të mbroj gishtërinjtë tuaj, ndërsa pajisja për rende prej çeliku që nuk ndryshket do të qëndroj e mprehtë për një kohë të gjatë. Shtrydhësja e frutave mund të mbahet lehtë dhe pastër, e përsosur për të përgatitur lëng të freskët  kurdo që ju pihet.

Pse është Brava Shake-it 5në1 pajisja juaj e preferuar për kuzhinën tuaj të re ?

 • Ju mund të përgatisni lëng të freskët & shijshëm në sekonda
 • Ju mund të krijoni forma me perime 
 • Në një produkt, ju keni 5 aksesorë të nevojshëm kuzhine 
 • Të gjithë komponentët ndahen  për pastrim të lehtë dhe perdorim të sigurt në enëlarëse
 • Ruajnë hapësirë sepse të gjithë vendosen në gotën për matje prej 500 ml

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star