Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Lugë për servim Pro Brava

Photo
Video

Luga për servim Delimano Brava është perfekte për servimin e lehtë dhe të shpejtë të patateve, orizit apo perimeve të skuqura. Materiali çelik inox siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe për larje.

Lugë për servim Pro Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Luga për servim Delimano Brava është perfekte për servimin e lehtë dhe të shpejtë të patateve, orizit apo perimeve të skuqura. Materiali çelik inox siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe për larje.

Më shumë
Detajet e Produktit

Special offer: Choose set of 3 or 5 utensils and save up to 31%

Since we know we never have enough utensils is in kitchen, we have prepared special offer for you. You can choose among all Delimano utensils in our offer and get:

3 for only 9,90€
5 for only 14,90€

Check and choose your utensils here

Serve food with style and comfort

Delimano Brava serving spoon PRO brings stylish functionality to your kitchen and is perfect to use to serve your family or friends casual, everyday meals around the kitchen table.

Combination of a shining stainless steel and a classic silhouette creates a well-balanced utensil that feels great in your hand and pairs beautifully with all your tableware. It offers pure comfort, optimal functionality and aesthetic touch.

Delimano Brava Serving Spoon PRO

Delimano Brava Serving Spoon PRO is perfect for serving:

Basic kitchen utensils for every kitchen

Whether you are looking for high-end equipment for your new kitchen, or you just realized you are missing some basic tools, Delimano Brava collection of kitchen utensils will not let you down.

Stainless steel ensures high hygiene standard, corrosion resistance and looks really well in any kitchen. Its design is timeless, exceptionally smooth and beautifully finished with Delimano orange color, bringing modern look in every kitchen.

4 reasons you will love Delimano Brava Serving Spoon PRO

  • Perfect for serving mashed potatoes, rice or roasted veggies
  • the non-corrosive material can be washed in a dishwasher
  • excellent durability with a smooth finish
  • recyclable and environmental friendly stainless steel
Delimano Brava Serving Spoon PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star