Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Garuzhdë Brava

Photo
Video

Garuzhda e madhe nga linja Delimano Brava PRO është aksesor i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Dorezë e rehatshme dhe madhësi perfekte për servim në mënyrën e duhur. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktik edhe për larje.

Garuzhdë Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Garuzhda e madhe nga linja Delimano Brava PRO është aksesor i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Dorezë e rehatshme dhe madhësi perfekte për servim në mënyrën e duhur. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktik edhe për larje.

Më shumë
Detajet e Produktit
 

Ndryshimin do ta ndjeni në dorë dhe do ta shikoni në pjatë

Garuzhda e linjës Delimano Brava është një aksesor perfekt për servimin e supës, gjellërave të ndryshme ose salcave.

Madhësi perfekte e cila siguron servimin e duhur dhe doreza e rehatshme nuk do të zhgenjejë askë. Material çelik dhe formë ergonomike që siguron ekuilibër dhe kontroll - një ndryshim që do ta ndjeni në dorë.

Delimano Brava Large Ladle PRO

Garuzhdë perfekte për servimin e:

Aksesorë të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e aksesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj korrozionit dhe duket me të vërtetë bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i tyre është i përjetshëm, jashtëzakonisht i bukur me ngjyrën portokalli të Delimanos, që sjell pamje moderne në çdo kuzhinë.

4 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • Serviminn e supës, gulashit, apo çdo lloj gjellë tjetër
  • Material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në enëlarëse
  • Materiale cilësore dhe elegante
  • Çelik i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Large Ladle PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star