Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Aksesor për grirje Brava

Photo
Video

Grirërsja Delimano Brava  është aksesor tradicional që nuk bënë të ju mungoj në kuzhinë. Ju ndihmon të grini çdo lloj përbërësi: si levorja e limonit për embëlsirë, djath për lazanjë etj. I përbërë nga materiali çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes. Siguron higjienë, duket mirë në çdo kuzhinë dhe gjithashtu lahet në enëlarëse.

Aksesor për grirje Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Grirërsja Delimano Brava  është aksesor tradicional që nuk bënë të ju mungoj në kuzhinë. Ju ndihmon të grini çdo lloj përbërësi: si levorja e limonit për embëlsirë, djath për lazanjë etj. I përbërë nga materiali çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes. Siguron higjienë, duket mirë në çdo kuzhinë dhe gjithashtu lahet në enëlarëse.

Më shumë
Detajet e Produktit
 
 

Për grirjen e çdo përbërësi

Asnjë përbërës nuk është i madh ose i vogël për këtë pajisje fantastike e cila ka 4 anë të ndryshme për grirje. Mund të përdoret për të grirë djathin për pica, për të grirë lëkurën e limonit, djathin parmixhan, kanellën ose arrat, patatet, trangujt e shumë lloje të tjerë përbërësish që ne përdorim në kuzhinë çdo ditë.

Pajisja është shumë e lehtë për tu pastruar - thjeshtë lajeni menjëherë pas përdorimit me ujë ose vendoseni në enëlarëse. Është e vogël dhe shumë praktike, nuk ju zë shumë vend në raft.

Delimano Brava Grater PRO

Aksesor tradicional dhe i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Mund të përdoret për:

Aksesorë që duhet ta ketë çdo kuzhinë

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje bazë për kuzhinën tuaj të re, ose sapo keni kuptuar se janë duke ju munguar disa pajisje themelore, koleksioni Delimano Brava i aksesorëve të kuzhinës është ai që po kërkoni.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj ndryshkjes dhe duket me të vërtetë bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i tyre është i përjetshëm, jashtëzakonisht i bukur me ngjyrën portokalli të Delimanos, që sjell pamje moderne në çdo kuzhinë.

4 arsye pse duhet të keni pajisjen për grirje Delimano Brava:

  • 4 anë për të grirë lloje të ndryshme ushqimesh
  • Material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në enëlarëse
  • Materiale cilësore dhe elegante
  • Çelik i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Grater PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star