Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Mprehës thikash Extreme Brava

Photo
Video
-50%

Brava Extreme Sharpener was designed for safe, quick, efficient and convenient sharpening of all blades, even serrated. It’s made of professional sharpening material and is ideal for almost all blades´ material - alloy, carbon, or stainless steel. It’s easily fixed to any flat surface with suction cup on the bottom that gives sharpener stability and makes sharpening a safe and hassle free task.

Mprehës thikash Extreme Brava

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 9,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
Më shumë

Brava Extreme Sharpener was designed for safe, quick, efficient and convenient sharpening of all blades, even serrated. It’s made of professional sharpening material and is ideal for almost all blades´ material - alloy, carbon, or stainless steel. It’s easily fixed to any flat surface with suction cup on the bottom that gives sharpener stability and makes sharpening a safe and hassle free task.

Më shumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.