Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mbajtëse enësh që paloset Brava

Photo
Video
-35%

Ena për organizim Delimano është një pajisje e përsosur për kuzhinat e vogla, shtëpitë e kopshtit ose kamp-shtëpizat. Është e përbërë prej silikonit dhe plastikës për qëndrueshmëri të madhe. Dizajni i palosshëm dhe shkopat që mund të largohen do të ju garantojnë ruajtje të lehtë. E sigurt për enëlarëse për pastrim të shpejtë. Dimensionet 44,5 x 33 x 11,5-5,5 cm.

Mbajtëse enësh që paloset Brava

Çmimi i regullt: 19,90 €


Çmimi Special: 12,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 2-3 javë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Ena për organizim Delimano është një pajisje e përsosur për kuzhinat e vogla, shtëpitë e kopshtit ose kamp-shtëpizat. Është e përbërë prej silikonit dhe plastikës për qëndrueshmëri të madhe. Dizajni i palosshëm dhe shkopat që mund të largohen do të ju garantojnë ruajtje të lehtë. E sigurt për enëlarëse për pastrim të shpejtë. Dimensionet 44,5 x 33 x 11,5-5,5 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Aksesorë i përsosur për kuzhinat e vogla

Nëse doni një dizajn praktik, shumëfunksional dhe të palosshëm, atëherë ena Delimano Brava është aksesori i duhur për ju. Është e përkryer për kuzhinat e vogla, shtëpitë e kopshtit, kamp-shtëpizat ose kuzhinierët e rrallë, të cilët duan të mbajnë kuzhinat e tyre minimaliste dhe të pastra.

Delimano Brava Collapsible Dish Rack

Dizajn i rregullueshëm për funksionalitet të madh

Ena me rafte Brava vjen me dizajnin e palosshëm - ju mund ta rregulloni lartësinë e tij nga 11,5 në 5,5 cm dhe lehtë ta vendosni kudo kur nuk e përdorni. Shkopinjtë për mbajtje mund të largohen dhe ju mund t'i rregulloni ata në bazë të nevojave tuaja - për pjata, tenxhere apo tigan.

Delimano Brava Collapsible Dish Rack  Delimano Brava Collapsible Dish Rack

Mund të përdoret si shportë 

Pronarët e shtëpive të kopshtit dhe kamp-shtëpizave do të vlerësojnë veçanërisht dizajnin funksional të enës Brava. Pas heqjes së të gjithë shkopinjve, ju mund të krijoni një sitë praktike të madhe për pastrimin e frutave dhe perimeve nga kopshti juaj.

Delimano Brava Collapsible Dish Rack

Arsyet pse duhet ta duani këtë enë:

  • Dizajni praktik - i palosshëm që ju kursen hapësirë në kuzhinë
  • Shkopinj të përshtatshëm - mund të shkëputen dhe të riorganizohen për enë të ndryshme
  • Shumëfunksionale - mund ta përdorni edhe si një sitë ushqimi
  • E qëndrueshme - e bërë nga plastika cilësore dhe silikoni për përdorim të gjatë
  • Mund të lahet në enëlarëse, për ta mbajtur atë pa bakterie
  • E përsosur për shtëpizat dhe kuzhinat e vogla ose kamp-shtëpizat
Delimano Brava Collapsible Dish Rack

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star