Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Aksesor për rrahjen e vezëve Brava

Photo
Video

Rrahësja e vezëve, pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesor i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Shpejt dhe lehtë rrihni vezët për të përgatitur omlete të shijshme ose të bardhën e vezës për përgatitjen e ëmbëlsirave të ndryshme. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu lahet lehtë.

Aksesor për rrahjen e vezëve Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Rrahësja e vezëve, pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesor i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Shpejt dhe lehtë rrihni vezët për të përgatitur omlete të shijshme ose të bardhën e vezës për përgatitjen e ëmbëlsirave të ndryshme. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu lahet lehtë.

Më shumë
Detajet e Produktit
 
 

Bëni punën tuaj më të lehtë

Zakonisht këto lloj rrahëse përdoren për të tundur kremin ose të bardhën e vezëve, për të përzier brumin e butë, dhe prandaj është e rëndësishme që të gjendet kombinimi perfekt për lëvizje të lehtë dhe të qëndrueshme.

Rrahësja Delimano Brava është nga materiali çelik i cili nuk ndryshket dhe është miqësor për mjedisin, është shumë e lehtë në peshë dhe perfekte për të rrahur vezët ose përzier përbërës të ndryshëm

Delimano Brava Egg Whisk PRO

Aksesori i përsosur për rrahjen e:

Aksesore bazik për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, aksesorët Delimano Brava do t'ju mahnisin me produktet esenciale.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj korrozionit dhe duket me të vërtetë bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i tyre është i përjetshëm, jashtëzakonisht i bukur me ngjyrën portokalli të Delimanos, që sjell pamje moderne në çdo kuzhinë.

4 arsye që duhet ta keni këtë produkt

  • E persosur për të rrahur vezët, kremin për ëmbëlsira dhe përbërës të tjerë
  • Materiale rezistente ndaj gërryerjes, lahet në enëlarëse
  • Materiale cilësore dhe elegante
  • Çelik i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Egg Whisk PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star