Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

4 mbajtese plastike për prerje Brava

Photo
Video
-30%

4 dërrasat për prerje janë të dizajnuara që të reduktojnë mundësinë e përzierjes së ushqimeve të ndryshme. Kategorizimi i dërrasave për prerje ofron 4 ngjyra për ndarje të lehtë: vjollcë për mish, e kaltër për ushqim deti, e gjelbër për perime dhe e verdhë për ushqime të përgatitura. Mbajtësja për organizim është shumë e qëndrueshme dhe e sigurt për enëlarëse. Madhësitë: 33 x 7 x 21,5cm.

4 mbajtese plastike për prerje Brava

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 17,43 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

4 dërrasat për prerje janë të dizajnuara që të reduktojnë mundësinë e përzierjes së ushqimeve të ndryshme. Kategorizimi i dërrasave për prerje ofron 4 ngjyra për ndarje të lehtë: vjollcë për mish, e kaltër për ushqim deti, e gjelbër për perime dhe e verdhë për ushqime të përgatitura. Mbajtësja për organizim është shumë e qëndrueshme dhe e sigurt për enëlarëse. Madhësitë: 33 x 7 x 21,5cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Organizoni punën tuaj në kuzhinë

Seti 4 pjesësh i dërrasave për prerje përmban 4 dërrasa për prerje në ngjyra të ndryshme, ku secila prej tyre përdoret për prerje specifike të produkteve të ndryshme:

  • Ngjyra vjollcë për prerjen e mishërave
  • E kaltër për ushqime deti
  • E gjelbër për perime
  • E verdhë për ushqim të gatuar
Specifikat Teknike
Dimenionet 33 x 7 x 21,5 cm
Material ABS, PP

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Гери

www.delimano.bg

20/04/2018

доволна от дъските
Стабилни, красиви и компактни за кухнята - прибират се в поставката накуп и стоят на плота много стилно. Доволна съм!

1 Produkte