Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

4 mbajtese plastike për prerje Brava

Photo
Video
-30%

4 dërrasat për prerje janë të dizajnuara që të reduktojnë mundësinë e përzierjes së ushqimeve të ndryshme. Kategorizimi i dërrasave për prerje ofron 4 ngjyra për ndarje të lehtë: vjollcë për mish, e kaltër për ushqim deti, e gjelbër për perime dhe e verdhë për ushqime të përgatitura. Mbajtësja për organizim është shumë e qëndrueshme dhe e sigurt për enëlarëse. Madhësitë: 33 x 7 x 21,5cm.

4 mbajtese plastike për prerje Brava

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 17,43 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

4 dërrasat për prerje janë të dizajnuara që të reduktojnë mundësinë e përzierjes së ushqimeve të ndryshme. Kategorizimi i dërrasave për prerje ofron 4 ngjyra për ndarje të lehtë: vjollcë për mish, e kaltër për ushqim deti, e gjelbër për perime dhe e verdhë për ushqime të përgatitura. Mbajtësja për organizim është shumë e qëndrueshme dhe e sigurt për enëlarëse. Madhësitë: 33 x 7 x 21,5cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Organizoni punën tuaj në kuzhinë

Seti 4 pjesësh i dërrasave për prerje përmban 4 dërrasa për prerje në ngjyra të ndryshme, ku secila prej tyre përdoret për prerje specifike të produkteve të ndryshme:

  • Ngjyra vjollcë për prerjen e mishërave
  • E kaltër për ushqime deti
  • E gjelbër për perime
  • E verdhë për ushqim të gatuar
Specifikat Teknike
Dimenionet 33 x 7 x 21,5 cm
Material ABS, PP

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star