Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Grirërse manuale XXL

Photo
Video
-40%
Shijoni përgatitjen e ushqimit me grirërsen manuale Delimano Brava XXL. Është shumë funksionale dhe ju mund të grini me lehtësi frutat, perimet, grimësinat apo çokollatën. Veti speciale: e manovrueshme me dorë, operon lehtë pa rrymë apo bateri. Ideale për kuzhinat e vogla apo për ta marrë me vete kudo. Vetëm i vendosni përbërësit në kuti. Mbyll kapakun dhe tërhiq dorëzën. Lehtë pastrohet.
Grirërse manuale XXL

Çmimi i regullt: 14,90 €


Çmimi Special: 8,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë
Shijoni përgatitjen e ushqimit me grirërsen manuale Delimano Brava XXL. Është shumë funksionale dhe ju mund të grini me lehtësi frutat, perimet, grimësinat apo çokollatën. Veti speciale: e manovrueshme me dorë, operon lehtë pa rrymë apo bateri. Ideale për kuzhinat e vogla apo për ta marrë me vete kudo. Vetëm i vendosni përbërësit në kuti. Mbyll kapakun dhe tërhiq dorëzën. Lehtë pastrohet.
Më shumë
Detajet e Produktit

Aroma nëpërmjet përgatitjes së ushqimit… Kudo!

Aroma përmes përgatitjes së ushqimeve deperton kudo me grirersen manuale Delimano Brava Express. Preni mishin e grirë, puren ose copat e mëdha të frutave, perimeve, arrave, çokollatave dhe më shumë, vetëm me një tërheqje të dorezës. Kjo pajisje e dobishme është projektuar për përdorim të thjeshtë, pa energji elektrike apo bateri duke e bërë e përsosur për kuzhina të vogla, për udhëtime apo kampe.

Përfshin dy pjesë: për prerje dhe përzierje

Prerësja Delimano mund të përdoret si grirëse / për pure ose mikser manual, përfshin 2 pjesë nga te cilat mund të përzgjidhni varësisht nga nevoja. Për të permendur vetëm disa, kjo grirërse apo prerëse është perfekte për përpunimin e:

 • frutave dhe perimeve
 • arrave, farave dhe bimëve të ndryshme
 • djathrave
 • qepëve
 • hudhrave për salca
 • pestos
 • sallates
 • lakërave, apo
 • purese.

Shume e lehtë për përdorim

Mekanizmi i përdorimit është projektuar veçanërisht për të prerë ose përzier me vetëm një tërheqje të dorezës - e cila është absolutisht e lehtë dhe nuk kërkon bateri apo energji elektrike.

Perfekt për ta marre me vete kudo

Ndryshoni përvojën tuaj në gatim përgjithmonë duke e përdorur atë kudo dhe kurdo që keni nevojë - brenda ose jashtë shtëpisë.

Rrathët e gomës në pjesën e poshtme sigurojnë stabilitet perfekt

Bëni prerje dhe përzierje të lehtë, të sigurt dhe të përshtatshme falë rrathëve kundër rrëshqitjes në pjesën e poshtme të tasit që siguron 100% stabilitet.

Dizajn kompakt & Madhësi e dobishme

Prerësja Delimano është bërë me një dizajn kompakt dhe madhësi të dobishme që është e lehtë për tu përshtatur në kuzhinën tuaj apo në çdo vënd tjetër.

E lehtë për tu pastruar

Është e lehtë për tu pastruar me vetëm një spërkatje në rubinetin e ujit.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star