Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Rrjetë për Fritezën pa VAJ

Photo
Video

Rrjeta mund të përdoret për përgatitjen e ushqimeve të ndryshme si perime, mish, peshk e shumë të tjera. Me diametër 17cm dhe lartësi 4.7cm mund të përdoret në temperaturë deri në 230°C, dizajnuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur fritezës pa vaj Delimano Air Fryer.

Rrjetë për Fritezën pa VAJ
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 3
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Rrjeta mund të përdoret për përgatitjen e ushqimeve të ndryshme si perime, mish, peshk e shumë të tjera. Me diametër 17cm dhe lartësi 4.7cm mund të përdoret në temperaturë deri në 230°C, dizajnuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur fritezës pa vaj Delimano Air Fryer.

Më shumë
Përshkrimi

Më pak kalori, për ushqimet tuaj të preferuara

Friteza pa vaj Delimano Air Fryer sjell një revolucion të shëndetshëm në kuzhinë, për pergatitjen e ushqimeve të skuqura pa vaj, por me të njëjtën shije dhe me më pak kalori. Friteza pa vaj Delimano vjen e kompletuar me çdo gjë që ju duhet për një jetesë të shëndetshme dhe ushqime më të shijshme. Rrjeta mund të përdoret për pergatitjen e ushqimeve të ndryshme si perime, mish, peshk e shumë të tjera

Në mënyrë efiçente me anë të kësaj rrjete ju mund të dyfishoni sipërfaqen në brendësi të pajisjes, pra mund të vendosni më shumë ushqime në të njejtën kohë.

Një aksesor praktik për çdo kuzhinë

Për më tepër, nëse nuk jeni duke e përdorur me pajisjen Air Fryer, mund ta përdorni për detyra të tjera në kuzhinë. Me një diameter 17cm dhe lartësi 4.7cm mund të përdoret në temperaturë deri në 230°C. Pra mund ta përdorni edhe me tenxhere të tjera si një rrjetë për gatime me avull, në furrë, ose edhe si një mbajtëse për tenxheret.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star