Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Fritezë pa vaj Deluxe

Photo
Video
-30%

Friteza pa vaj Delimano Deluxe me qarkullimin e ajrit të nxehtë skuq ushqimin pa vaj ose yndyrna të tjera. Kapaciteti i shportës është 3.2 L, ju mund të përgatitni deri në 800gr patate të skuqura dhe 500gr biftek apo mish pule njëkohësisht. Ka shtresë jo-ngjitëse e cila parandalon ngjitjen e ushqimit në sipërfaqe. E përsosur për mish, patate, perime me më pak kalori dhe më pak yndyrë!

Fritezë pa vaj Deluxe

Çmimi i rregullt: 99,90 €


Çmimi special: 69,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Friteza pa vaj Delimano Deluxe me qarkullimin e ajrit të nxehtë skuq ushqimin pa vaj ose yndyrna të tjera. Kapaciteti i shportës është 3.2 L, ju mund të përgatitni deri në 800gr patate të skuqura dhe 500gr biftek apo mish pule njëkohësisht. Ka shtresë jo-ngjitëse e cila parandalon ngjitjen e ushqimit në sipërfaqe. E përsosur për mish, patate, perime me më pak kalori dhe më pak yndyrë!

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni në mënyrë të shëndetshme të gjitha ushqimet e preferuara

Kur ka qënë hera e fundit që keni shijuar ushqime të shijshme të skuqura pa u ndjerë në faj? Me Fritezën pa vaj Delimano Deluxe ju do të shijoni ushqime të skuqura por të shëndetshme. Qarkullimi i ajrit të nxehtë, bënë të mundur skuqjen e ushqimeve pa i zhytur në vaj, duke i bërë të shijshme e krokante! Do t'ju kursej kohë gjithashtu - elementi ekskluziv i gatimit kombinon nxehtësinë me një sistem të fuqishëm konvekcioni, i cili përkthehet në ushqime të shkëlqyera të përgatitura në pak minuta.

Skuqni apo fërgoni shëndetshëm

Me një kapacitet prej 3.2 litra të shportës, ju mund të gatuani 800 gr patate dhe 500 gr biftek ose pulë në të njëjtën kohë. Me fuqi 1300-1500W friteza pa vaj është pefekte për të pergatitur një shumëllojshmëri gatimesh. Temperatura është e rregullueshme nga 80-200°C.

E lehtë për tu përdorur, e përshtatshme për vakte familjare

Jeni duke pergatitur drekën apo darkën, por nuk jeni të sigurt në lidhje me funksionet dhe temperaturën e duhur? Mos u shqetësoheni, thjesht shikoni në manual kohën dhe temperaturën për produktin që do të pregatisni dhe çdo gjë do të jetë gati. Nuk ka rëndësi nese jeni fillesatar në kuzhinë apo profesionist, Delimano friteza pa vaj Deluxe është zgjidhja perfekte për të gjithë familjen për të pergatitur ushqime të skuqura por edhe të shëndetshme!

Shije fantastike

Falë sistemit të avancuar që kjo pajisje ka, ju do të keni mundësi të shijoni dhe provoni një shumëllojshmëri vaktesh si patate të skuqura, mish apo edhe ëmbelsira. E duke qënë që ato nuk janë pa vaj, jo vetëm që do të kenë një shije fantastike, por do të jenë edhe të shëndetshme! Gjithcka qe ju do te gatuani ne Fritezën pa vaj është me pak kalorike ne krahasim me mënyrat tradiconale të skuqjes në tigan.

Disa nga karakteristikat e saj:

  • sipërfaqe e cila nuk ngjit ushqimet
  • shumë praktike në përdorim
  • fikje automatike
  • dritë treguese që tregon që është e ndezur dhe ka arritur temperaturën e duhur

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.