Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tigan i thellë Adriano 26 cm

Photo
Video

Delimano ju sjell zgjidhjen përfundimtare për kuzhinën tuaj, tiganin e thellë Adriano, i cli është i sigurt për përdorim në furrë. Dizajni unik dhe materialet e avancuara ju lejojnë të përdorni atë në çdo pllakë duke përfshirë edhe induksionin ose furrën. Gjenerata e fundit e veshjes me grimca diamanti dhe titani ofron sipërfaqe natyrale jo - ngjitëse. I sigurt për enëlarëse . I sigurt për përdorim me pajisje metalike.

Tigan i thellë Adriano 26 cm
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Delimano ju sjell zgjidhjen përfundimtare për kuzhinën tuaj, tiganin e thellë Adriano, i cli është i sigurt për përdorim në furrë. Dizajni unik dhe materialet e avancuara ju lejojnë të përdorni atë në çdo pllakë duke përfshirë edhe induksionin ose furrën. Gjenerata e fundit e veshjes me grimca diamanti dhe titani ofron sipërfaqe natyrale jo - ngjitëse. I sigurt për enëlarëse . I sigurt për përdorim me pajisje metalike.

Më shumë
Përshkrimi

Gatuaj dhe pjek me një tigan të vetëm

Tigani i thellë Delimano i përket linjës së re të enëve të dizajnuara për përdoruesit që kërkojnë enë profesionale. Materialet e përzgjedhura me kujdes ofrojnë kushte profesionale për krijimin e ushqimeve më të shijshme. Filloni përgatitjen në pllakë dhe mbaroni atë në furrë për t’i dhënë shije të parezistueshme.

Në pllakë por edhe në furrë

Me një dizajn të veçantë dhe materiale rezistente ndaj temperaturave shumë të larta, mund ta përdorni në pllakë dhe në furrë. Mbajtja e ushqimit të ngrohtë derisa familja juaj grumbullohet, nuk do të jetë më problem - vetëm mbajeni atë mbi pllakë. I përshtatshëm për pllaka induksioni. Bërthama është bërë prej alumini, materialit jashtëzakonisht të lehtë me përçueshmëri të madhe të nxehtësisë, kështu që ushqimi do të jetë i gatuar në mënyrë të barabartë.

Veshje me diamant dhe grimca titani

Veshje e tiganit Adriano Ultimate përmban grimca diamanti dhe titani për përçueshmëri të madhe të nxehtësisë, temperaturë të lartë dhe rezistencë ndaj korrozionit, si dhe veti natyrale të jo-ngjitjes. Veshja është gjenerata e fundit e enëve që nuk ngjesin, një trend i ri në treg, i cili është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe do të zgjasë gjatë. Është i sigurt për përdorim me pajisje metalike dhe gjithashtu e sigurt për përdorim në enëlarëse.

Gjenerata e fundit e enëve të kuzhinës

Delimano po ju prezanton linjën e re Adriano të enëve të gatimit për rezultate profesionale në kuzhinë. Gama e produkteve do t'ju ofrojë gjithçka që ju nevojitet - nga tenxhere dhe kapakë në tiganë, tava etj.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.