Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Tavë ovale Adriano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%

Përgatit ëmbëlsira të shijshme, patate të skuqura ose perime, makarona ose pulën tuaj të preferuar të pjekur në skarë, me tavën ovale Adriano. Shumë e lehtë falë aluminit në bazën e saj dhe jo-ngjitëse në saj të diamantit dhe grimcave të titanit në shtresën e saj. Mund të lahet në enëlarëse. E sigurt për përdorim me pajisje metalike.

Tavë ovale Adriano

Çmimi i regullt: 44,90 €


Çmimi Special: 17,96 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Përgatit ëmbëlsira të shijshme, patate të skuqura ose perime, makarona ose pulën tuaj të preferuar të pjekur në skarë, me tavën ovale Adriano. Shumë e lehtë falë aluminit në bazën e saj dhe jo-ngjitëse në saj të diamantit dhe grimcave të titanit në shtresën e saj. Mund të lahet në enëlarëse. E sigurt për përdorim me pajisje metalike.

Më shumë
Detajet e Produktit

Për pjekje në përsosmëri

Tava ovale Adriano nga Delimano i përket linjës së re të enëve të dizajnuara për përdorues që kërkojnë shumë. Materiale të përzgjedhura më kujdes ju ofrojnë kushte profesionale për përgatitjen e shujtave më të shijshme. Pjekni embëlsira të shijshme, patate të skuqura apo perime, pasta apo pulë të pjekur që familja dhe miqtë tuaj nuk do t'i harrojnë. Më këtë tavë gjithçka do të gatuhet më lehtë.

Alumin - për shpërndarje më të mirë të nxehtësisë

Enët e gatimit Adriano janë rezistente ndaj temperaturave shumë të larta kështu që ju nuk duhet të shqetësoheni për deformimin dhe konkavitetin e poshtëm. Bërthama është bërë prej alumini, material jashtëzakonisht i lehtë me vetitë e shkëlqyera të përçueshmërisë së nxehtësisë që nuk krijon pika të nxehta, kështu që ushqimi do të gatuhet në mënyrë të barabartë. Përdoreni atë në kombinim me kapakun Ultimate të Adriano për rezultate më të mira.

Diamant dhe titan për veti që nuk ngjesin

Veshja është gjenerata e fundit e veshjes që nuk ngjet, një trend i ri në treg që do të zgjasë gjatë. Falë diamanteve dhe grimcave të titanit nuk ngjesin dhe sigurojnë një përçueshmëri të madhe të nxehtësisë dhe temperaturë të lartë, si dhe rezistencë ndaj korrozionit. Është e sigurt për përdorim me enë metalike dhe gjithashtu e sigurt për pjatalarëse.

Gjenerata e fundit e enëve të kuzhinës

Delimano ju prezanton linjën më të re Adriano të enëve të gatimit për rezultate profesionale në kuzhinë. Gama e produkteve do t'ju ofrojë gjithçka që ju nevojitet - nga tenxheret dhe kapakët në tava, tiganë etj.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star