Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Seti i enëve të kuzhinës Adriano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Seti i enëve të kuzhinës Adriano është shumë funksional dhe i domosdoshëm për çdo kuzhinë. Me përbërje prej materialeve: alumin, grimca diamanti dhe titaniumi. Të lehta në peshë dhe më mundësi për t'u varur. Të përshatshme për çdo lloj pllake. Seti përfshin: tigan, tavë ovale, kapak me dorezë aromatizuese, tavë rrethore, tigan të thellë, tenxhere dhe kapak.

Seti i enëve të kuzhinës Adriano
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Seti i enëve të kuzhinës Adriano është shumë funksional dhe i domosdoshëm për çdo kuzhinë. Me përbërje prej materialeve: alumin, grimca diamanti dhe titaniumi. Të lehta në peshë dhe më mundësi për t'u varur. Të përshatshme për çdo lloj pllake. Seti përfshin: tigan, tavë ovale, kapak me dorezë aromatizuese, tavë rrethore, tigan të thellë, tenxhere dhe kapak.

Më shumë
Detajet e Produktit

Gatuani si një profesionist

Seti i enëve që do të impresionoj familjen dhe miqtë tuaj! Seti i enëve Delimano Adriano ju ofron gjithçka që ju duhet në kuzhinë për gatime të shijshme dhe shëndetshme. Për gatim, pjekje, fërgim, zierje - me një fjalë çdo gjë.

Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set

Çka përfshin seti i enëve Delimano Adriano&rsqu?

 • Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set

  Tigan 24 cm

  Tigan bazë për çdo kuzhinë për pregatitjen e mëngjesit, drekës ose darkës.

 • Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set

  Tavë ovale 6l

  Për pregatitjen e tavave të shijshme ose embëlsirave

 • Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set

  Kapak me dorezë aromatizuese

  Për më shumë shije dhe aromë për gatimet tuaja.

 • Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set

  Tigan i thellë, i sigurt për furrë 26cm

  Filloni në pllakë pregatitjen e vakteve dhe jepini dorën përfundimtare në furrë

 • Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set

  Tenxhere 20 cm

  Madhësi mesatare për supë ose për perime të ndryshme.

 • Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set

  Kapak 20 cm

  Përdoreni me tenxheren, për të përshpejtuar procesin e gatimit dhe për të kursyer kohë dhe energji

 • Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set

  Tavë rrethore 26 cm

  Ena më funksionale, e cila mund të përdoret edhe në pllakë edhe në furrë

Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set

Enët Adriano janë më të mirat, sepse:

 • Nuk deformohen
 • Shperndajnë nxehtësinë njëtrajtësisht
 • Extremisht të lehta
 • të qëndrueshme
 • Veshje të fortë
 • Të sigurta për enëlarëse
 • Nuk ngjesin
 • Veshje përfundimtare metali
 • Të sigurta për çdo lloj sipërfaqe
 • Të sigurta për përdorim me pajisje metali

Ndërtimi i enëve Delimano Adriano:

 1. Baza me induksion
 2. Veshje silikoni një shtresore
 3. Bazë alumini 3003
 4. Veshja e parë Whitford që nuk ngjet
 5. Veshja e mesme Whitford që nuk ngjet
 6. Veshja me pika Whitford që nuk ngjet
 7. Veshja e fundit Whitford që nuk ngjet
1
2
3
4
5
6
7
Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set
 • Pse alumin?

  • ekstremisht i lehtë
  • ekstremisht i qëndrueshëm
  • përquesi më i mirë i nxehtësisë
  Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set
 • Pse copëza diamanti?

  • ekstremisht të qëndrueshme,
  • nuk ngjesin,
  • diamanti - përquesi më i mirë i nxehtësisë

  i reziston temperaturave të larta, rezistencë të lartë ndaj korrozionit, jashtëzakonisht i qëndrueshëm.

  Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set
 • Pse titanium?

  • ekstremisht i qëndrueshëm,
  • i reziston temperaturave të larta,
  • i reziston korrozionit.
  Delimano Adriano’s Ultimate Cookware Set

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star