Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Triology 26 Cm Ceramica Delicia

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-18%

Risi krejt të re në teknologjinë e gatimit pa vaj, tigani ka një sipërfaqe më të madhe gatimi me veti të shkëlqyera termodinamike për të gatuar në perfeksion duke përdorur vetëm një pikë vaj. Version luksoz me shtresë qeramike ruan vlerat ushqyesve më shumë dhe është më e lehtë për të pastruar.

 

Triology 26 Cm Ceramica Delicia

Çmimi i regullt: 32,90 €


Çmimi Special: 26,92 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Risi krejt të re në teknologjinë e gatimit pa vaj, tigani ka një sipërfaqe më të madhe gatimi me veti të shkëlqyera termodinamike për të gatuar në perfeksion duke përdorur vetëm një pikë vaj. Version luksoz me shtresë qeramike ruan vlerat ushqyesve më shumë dhe është më e lehtë për të pastruar.

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Risia e fundit në tekonologjinë e gatimit pa vaj ju lejon të përgaditni ushqimet që janë më të ushqyeshme dhe thjeshtë më të shijshme

Sepse ne e dimë që shëndeti i të dashurit tuaj është një përparësi kryesore në përgatitjen e ngrënies të përditshme, Delimano Dry Cooker Trilogy Ceramica është projektuar posaçërisht për të ndihmuar të shërbeni ushqim që është e mirë për zemrën tuaj dhe vijen trupore.  Kur përdorni Delimano Dry Cooker Trilogy Ceramica, ju duhet vetëm një pikë ose dy të vajit për ta lyer gjithë tiganin ... duke e bërë një produkt ideal për ata që e kalojnë një mënyrë jetese të shëndetshme apo kanë nevojë për të ndjekur një dietë të me pak yndyrë.

Shtresa e kualitetit më të lartë të keramikës mban më shumë shije dhe vlera ushqyese

Ky verzion luksoz i Delimano Dry Cooker Trilogy Ceramica është i mbuluar me keramikë natyrale që më mirë e ruan dhe gatuan ushqimin. Duke marrë parasysh që Keramika është jo ngjitëse me kualitete ekstrem të rrëshqitshëm, tigani poashtu është mrekullisht i lehtë për tu larë.

Kapaku nga xhami bën që temperatura ajrore të qarkullojë njësoj

Delimano Dry Cooker Trilogy është ndërtuar me veti të shkëlqyera termodinamike që lejojnë ajrin e nxehtë të qarkullojnë në mënyrë të barabartë mbi ushqim. Kjo i lejon të gatuaj ushqim me shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, parandalimin e djegies apo gatimin e pabarabartë. Siguron përçueshmëri më të mirë të nxehtësisë në më pak kohë. Përdorni kapakun e qelqit për të rregulluar kohën e gatimit dhe për të mbajtur temperaturën mbyllur brenda në tigan.

Përgatitni një mori të gjellërave drejtpërdrejt në shporetin tuaj me gaz

Delimano Dry Cooker Trilogy mund të përdoret direkt në shporetin tuaj me plin për të pregaditur një numër të madh të gjellërave... nga ramsteku, te sosi me mish, te perimet, dhe desertet.

Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

Tenxherja Delica do te duket shumë mirë edhe në tavolinën e ngrënies - prodhuar me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

E RE! Veshja ceramike NR.1 në treg!

Shtresa e brëndshme ceramike CeramicaForte ka dhe një veçori speciale: kur ushqimi vendoset në një sipërfaqe uniforme të nxehtë, ai menjëherë mbërthen vlerat ushqimore, lëngun, freskinë dhe shijen brënda tij. Dhe ju nevoitet vetëm një pike vaj për të lyer tiganin. Në këtë mënyrë ju do të shërbeni vakte plot shije, pa kalori të tepërta dhe kolesterol.

 • Deri në 50% më shumë rezistente ndaj gërvishtjeve*

 • Deri në 2 herë më shumë jetëgjatësi*

 • Deri në 3 herë më pak ngjitje*

*Krahasuar me veshjet qeramike me të mirë në treg

Avantazhet kryesore të linjës Delicia!

 • 1. Shtresa më e Mirë e Qeramikës në Tregun e Sotëm

  Qeramika e re CeramicaForte nuk do të gërvishtet, cifloset apo të plasaritet. Nuk lë njolla, nuk ngjit, rezistente dhe më jetëgjatë se market e tjera, kjo alternative inovative ofron zgjidhjen më të mirë për enët e kuzhinës në tregun e sotëm.

 • 2. Dorezë e Butë dhe Ergonomike e Integruar me Sensor Termo

  Do të dashuroheni me dorezën ergonomike dhe të butë në prekje që karakterizohet nga një sensor praktik termo i cili  e kthen ngjyrën e Delimano’s në portokalli kur ngrohet. Shijoni gatimin me dorezën praktike dhe komforte, e cila ju bën me dije kur të shtoni përbërësit.

 • 3. Vetëm një pikë vaj

  Veshja e brendshme CeramicaForte ju siguron të gatuani shëndetshëm vetëm duke hedhur një pikë vaj mbi siperfaqen e enës dhe ushqimet nuk do të ngjisin. Në këtë mënyrë ushqimet tuaja do të kenë më pak kalori dhe kolesterol, dhe ju do të ushqeheni shëndetshëm.

 • 4. Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

  Prodhuar në Itali, enët e linjes Delimano Ceramica Delicia me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

 • 5. Mbështetje Eco ndaj mjedisit

  Ndryshe nga veshjet e tjera me shtresë jo-ngjitëse, veshja qeramike është ekologjike, pa përmbajtje të PFOA dhe gjatë prodhimit ajo është miqësorë ndaj mjedisit pasi lëshon një sasi të ulët të CO2 në mjedis.

 • 6. Për më shumë shije dhe jetesë të shëndetshme

  Një përçues i përkryer i nxehtësisë, veshja e brendshme CeramicaForte gatuan ushqiminqë vendoset në sipërfaqen e nxehtë duke ruajtur vlerat ushqimore dhe aromën.

Si funksionon

Cilësitë e veshjes CeramicaForte Ideale për gatime të shpejta dhe të shëndetshme

Qeramika është ideale për gatime të shëndetshme. Qeramika është ideale për gatime të shpejta dhe të shëndetshme sepse siguron përçueshmëri profesionale të nxehtësisë dhe ngrohje të shpejtë, kështu ju do të përfitoni më shumë kohë dhe energji gjatë proçesit të gatimit. Ju do te kurseni kohe dhe energji.

Nuk ngjit, nuk gërvishtet dhe rezistente ndaj gërryerjeve

Deri në 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg, deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg dhe  2 herë më shumë jetëgjatësi.

Lehtësi në pastrim & lahen edhe në lavastovilje

Qeramika e re CeramicaForte nuk do të gërvishtet, cifloset apo të plasaritet. Nuk lë njolla, nuk ngjit, rezistente dhe më jetëgjatë se market e tjera, kjo alternative inovative ofron zgjidhjen më të mirë për enët e kuzhinës në tregun e sotëm. Kjo nuk lejon ushqimin të ngjitet dhe ju do të shijoni të gjitha benefitet duke konsumuar ushqime të shëndetshme. Tava mund të lahet edhe në lavastovilje.

Gatues ekstremisht i rrëshqitshëm që pastrohet brenda disa sekondave

Shtresat ekstra të rrëshqitshme e bëjnë këtë tigan ekstremisht të lehtë për tu fshirë, larë dhe shpërlarë. Dhe për tu siguruar që ju jeni komplet të kënaqur me blerjen tuaj, ne kemi përfshirë një garancion 2 vjeçar.

Rekomandohet për:

 • Individë dhe familje të cilët janë të interesuar të përcjellin një stil të jetesës së shëndetshme
 • ata të cilët dëshirojnë të pregadisin ushqim të mbushur me vitamina dhe shije
 • ata të cilët kanë nevojë për një tigan më të madh për të pregaditur ushqime me sasi të madhe
 • çdokënd që ka shporet me plin
 • çdokënd që po kërkon për një mënyrë më efektive për të gatuar

Informacione mbi produktin:

 • Përmasa: 26cm
 • Materiali i jashtëm: bazë alumini me smaltin e silikonit në veshjen e jashtme
 • Materiali i brendshëm: eco-miqësorë me mjedisin dhe jetëgjatë falë qeramikës Delimano CeramicaForte me dizajn guri
 • Tipar i Veçantë: Ergonomically designed removable soft touch handles and matching glass lid with spoonrest knob
 • Mirëmbajtja: Mund të lahet edhe në lavastovilje me detergjent jo shumë të fortë ose me sfungjer enësh nga ana e butë.
 • Qëndrueshmëria ndaj temperaturës: deri në 450° C
 • Oven safe: till 250°C when handle detached
 • Përdoret në: sobë me gaz, sobë me korrent & sobë me xham qeramik

Të dhënat mbi Përbërjen:

 • Pa përmbajtje PTFE dhe PFOA
 • deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg
 • 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg
 • 2 herë më shumë jetëgjatësi
Specifikat Teknike
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star