Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Blender Joy To Go

Photo
Video
-50%

Kudo vete, vitaminat me vete - përgatisni smoothie dhe lëngje të tjera me blenderin Joy To Go! Kjo pajisje kompakte por e fuqishme, ka motor 600W dhe ju mundëson të përgatisni smoothie kremoz në vetëm pak minuta. Blenderi ka shishen 600ml dhe kapakun për udhëtime, andaj ju mund ta merrni pijen në shishen që e keni përgatitur.

Blender Joy To Go

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 14,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Kudo vete, vitaminat me vete - përgatisni smoothie dhe lëngje të tjera me blenderin Joy To Go! Kjo pajisje kompakte por e fuqishme, ka motor 600W dhe ju mundëson të përgatisni smoothie kremoz në vetëm pak minuta. Blenderi ka shishen 600ml dhe kapakun për udhëtime, andaj ju mund ta merrni pijen në shishen që e keni përgatitur.

Më shumë
Përshkrimi

Një dozë vitaminash gati në pak minuta

A ju duket blenderi i madh i papërshtatshëm për rastet kur përgatisni një smoothie të vogël apo një protein shake? Ju prezentojmë Blederin Joy To Go – një pajisje kompakte dhe e përshtatshme për të përgatitur smoothie apo masa tjera të lëngshme në sasi më të vogla.

Ky blender i vogël ju mundëson shpejt dhe lehtë ta përgatisni një pije plot vitamina. Ka një kapak shtesë, andaj pasi ta përgatisni pijen e preferuar, s’keni nevojë ta vendosni në një shishe tjetër, por vetëm mbylleni dhe merreni me vete. Kjo ju kursen kohë dhe enë të palara. Ky blender është një hap i duhur drejt një jetese të shëndetshme: thjesht vendosni frutat, perimet, arroret, bimët apo pluhur proteine dhe përgatisni pije të shëndetshme.

Blender Joy To Go

Përgatisni pije me prekjen e një butoni

Në shtëpi apo zyre, përgatitja e pijeve të shëndetshme nuk do të jetë më problem, por një rutinë e këndshme.

Blenderi Joy To Go është i përshtatshëm për ekstraktim apo përzierje, dhe me të, ju mund të përgatisni:

 • Lëngje frutash
 • Smoothies
 • Milkshakes
 • Ushqim për bebe
 • Koktell
 • Protein shakes
 • Masa për salca apo ushqime tjera.
Blender Joy To Go

Motor me fuqi 600W, copëton edhe akullin me lehtësi

Ky blender me fuqi 600W dhe 20000 RPM (rrotullime për minutë) mund të copëtojë edhe akullin apo frutat e ngrira, duke i kthyer në një smoothie freskues. Ka katër tehe prej çeliku inox, të cilat janë të mprehta dhe të fuqishme. Po ashtu, blenderi ka sipërfaqe jo-rrëshqitëse në pjesën e poshtme, në mënyrë që të qëndrojë stabil në banak apo tavolinë.

Pasi smoothie juaj të jetë gati, thjesht mbylleni me kapakun për udhëtime – s’keni nevojë të përdorni ndonjë shishe tjetër.

Blender Joy To Go

Shishe plastike 600ml dhe kapak cilësor

Shishja cilësore dhe elegante ka kapacitet 600ml, është e punuar me plastikë pa BPA dhe përshtatet në shumicën e mbajtësve për shishe në vetura. Ka një kapak cilësor i cili siguron mbyllje të sigurtë, që pija të mos rrjedhë.

Në set përfshihen:

 • 1 njësia bazë me motor
 • 1 aksesori me tehe
 • 1 shishe 600ml
 • 1 kapak
Blender Joy To Go
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Power 600W; Voltage:220-240V, 50-60Hz

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

amarildovrapi

www.delimano-ks.com

5
5

1 Produkte

Rri n'shpi, blej sigurt online