Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Blender dore Perla

Photo
Video
-50%

Përzieni, copëtoni, bluani dhe shtypni përbërësit me këtë blender dore të fuqishëm! Blenderi ka fuqi 600W si dhe nivele të kontrollimit të shpejtësisë + funksionin turbo për rezultate më të mira gjatë gatimit.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Blender dore Perla

Çmimi i regullt: 35,98 €


Çmimi Special: 17,99 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përzieni, copëtoni, bluani dhe shtypni përbërësit me këtë blender dore të fuqishëm! Blenderi ka fuqi 600W si dhe nivele të kontrollimit të shpejtësisë + funksionin turbo për rezultate më të mira gjatë gatimit.

Më shumë
Përshkrimi

Një blender për shumë gatime

Për dallim nga blederët e tjerë, blenderi Perla shkon aty është ushqimi! Kjo do të thotë që mund ta përdorni direkt në enën që jeni duke përgatitur ushqime. Pra, ju mundëson të përgatitni më shpejt dhe ju kursen nga rrëmuja.

Me këtë blender dore mund t’i përpunoni ushqimet tuaja, duke i përzier, shtypur, grirë apo bluar. Blenderi ka edhe një gotë 700 ml me kapak, të cilën mund ta përdorni për të përpunuar ose dhe për ta ruajtur ushqimin.

Materiale cilësore

Pjesa dhe tehet që përdoret për përpunimin e ushqimit, përbëhen nga çeliku inox. Po ashtu, mund të hiqen nga doreza, në mënyrë që ta pastroni më lehtë.

Blenderi Perla është pajisje e përsosur, sepse:

  • Ka fuqi 600W, nivele të ndryshme të shpejtësisë dhe funksionin turbo
  • Mund të përdoret direkt në enën ku po e përgatisni ushqimin
  • Ka gotën 700 ml me kapak
  • Pastrohet lehtë
  • Nuk bën shumë zhurmë dhe është shumë funksional

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star