Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Pajisje me 7 funksione Deluxe Pro

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-65%

Blender dore Deluxe është një pajisje shumë funksionale për kuzhinë. Vjen me 8 pjesë tjera, përmes së cilave mund të preni, copëtoni, tundni, shtypni, përzieni dhe jo vetëm! Ka fuqi 600W dhe dhjetë nivele të shpejtësisë - ju mundëson të përgatini ushqime lehtë dhe shpejt. Pastrohet lehtë, është punuar me materiale cilësore dhe është i qëndrueshëm.

Pajisje me 7 funksione Deluxe Pro

Çmimi i rregullt: 139,00 €


Çmimi special: 48,97 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Blender dore Deluxe është një pajisje shumë funksionale për kuzhinë. Vjen me 8 pjesë tjera, përmes së cilave mund të preni, copëtoni, tundni, shtypni, përzieni dhe jo vetëm! Ka fuqi 600W dhe dhjetë nivele të shpejtësisë - ju mundëson të përgatini ushqime lehtë dhe shpejt. Pastrohet lehtë, është punuar me materiale cilësore dhe është i qëndrueshëm.

Më shumë
Përshkrimi

9 pjesë për 7 funksione

Përgatitja e përbërësve kurrë s’ka qenë më e lehtë! Kjo pajisje 9 pjesëshe ofron 7 funksione të ndryshme, si grirje, prerje, copëtim, shtypje, tundje, matje dhe përzierje. Grini fruta apo perime, rrahni vezët, përgatitni pure të shijshme patatesh dhe shumë më tepër. Me fuqi 600W dhe 10 nivele të shpejtësisë, ju do t’i përgatisni lehtë dhe shpejt ushqimet tuaja.

Seti përmban:

 1. Blender dore me fuqi 600W
 2. Grirëse e madhe
 3. Grirëse e vogël
 4. Aksesor për shtypjen e patateve
 5. Boshti prej çeliku
 6. Aksesor për rrahjen e vezëve
 7. Teh prej çeliku inox për të prerë feta të holla
 8. Rende / aksesor për grirje
 9. Gotë për përzierje dhe matje

I gjithanshëm, i lehtë për t’u përdorur dhe pastruar

Këtë pajisje mund ta përdorni për të grirë dhe copëtuar shpejt dhe me finesë, për të përgatitur salca apo pije, ushqim për bebe, pure, sallata të shëndetshme, masa për ëmbëlsira etj. Për më tepër, është mjaft i fuqishëm për të copëtuar edhe akullin.

Të gjithë aksesorët (përveç pajisjes bazë) pastrohen lehtë, pra mund të lahen edhe në enëlarëse, dhe punojnë shumë mirë kur kombinohen me blenderin e dorës. 

Me këtë pajisje, procesi i gatimit është më argëtues!

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.