Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Smoothie Maker Astoria

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shije perfekte me Delimano Smoothie Maker

Shijoni pijet e shëndetshme në mëngjes apo koktejlet e ftohta gjatë mbremjes në vetëm pak sekonda.

 • Ruan vitaminat, vlerat ushqyese, që rrisin sistemin imunitar
 • Motorri eficient  me thika prej çeliku kryen grirje perfekte
 • I lehtë për tu përdorur dhe pastruar
Smoothie Maker Astoria
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shije perfekte me Delimano Smoothie Maker

Shijoni pijet e shëndetshme në mëngjes apo koktejlet e ftohta gjatë mbremjes në vetëm pak sekonda.

 • Ruan vitaminat, vlerat ushqyese, që rrisin sistemin imunitar
 • Motorri eficient  me thika prej çeliku kryen grirje perfekte
 • I lehtë për tu përdorur dhe pastruar
Më shumë
Detajet e Produktit

Shijoni smuthi apo pije të shëndetshme në mengjes apo koktejlet e ftohte gjatë mbrëmjes

Shërbeni mëngjesin tuaj me pije/smuthi të fresket dhe të shijshëm ose mund të përgatisni smoothin më të mirë me Delimano Smoothie Maker. Me këtë paisje ju do të përzieni frutat dhe perimet apo përbërës të tjerë për të bërë pije/smuthi të shijshme alkolike ose jo alkolike shumë thjeshtë dhe vetem në pak sekonda.

Me këtë paisje ju mund të bëni :

 •  Përzjerje ushqyese dhe të shijshme për të gjithë familjen
 •  Koktejle te ftohta dhe pije të tjera
 •  Copëton akullin me lehtësi
 •  Praktike, e shpejtë dhe efikase.
 •  Një paisje e dobishme për të gjithë familjen

Ideale për personat me një orar pune shumë të ngjeshur dhe sidomos për familjet me fëmijë të vegjël. Me këtë pajisje, ju do të siguroni që të gjithë anëtarët e familjes suaj të konsumojnë racione te ndryshme frutash dhe perimesh brenda dites. Me një shpejtësi dhe performancë të lartë, përzien dhe grin gjithçka duke përfshirë edhe akullin.

Specifikat Teknike
Pesha 1.55 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star