Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Aparat personal për kafe Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shijo kafe të freskët dhe të ngrohtë në çdo kohë dhe çdo vend, me aparatin për kafe - Joy! Ju mund të përgatisni një filxhan kafe deri në 150 ml, me shije dhe aromë të mrekullueshme (filxhani 150 ml vjen bashkë me aparatin). I lehtë, elegant dhe praktik - ky aparat është ideal për adhuruesit e kafesë!

Aparat personal për kafe Joy
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shijo kafe të freskët dhe të ngrohtë në çdo kohë dhe çdo vend, me aparatin për kafe - Joy! Ju mund të përgatisni një filxhan kafe deri në 150 ml, me shije dhe aromë të mrekullueshme (filxhani 150 ml vjen bashkë me aparatin). I lehtë, elegant dhe praktik - ky aparat është ideal për adhuruesit e kafesë!

Më shumë
Përshkrimi

Kafja jote, zgjedhja jote

Nëse pini shumë kafe gjatë ditës, aparati Joy është zgjidhja ideale për ju. Përgatisni kafe të ngrohtë në çdo kohë dhe sipas dëshirës suaj. Shijojeni kafenë perfekte nga rehatia e shtëpisë.

Shijo kafe perfekte

Falë metodës së krijimit të pikave, uji i nxehtë ngadalë kalon nëpër kafe, duke nxjerrë të gjitha aromat komplekse që e bëjnë këtë pije kaq të famshme, dhe prodhon një shije të pasur në çdo pikë. Meqë prodhon mjaftueshëm kafe për një filxhan, kafeja përgatitet shumë më shpejt sesa me aparatet më të mëdha.

I lehtë për t'u përdorur

Vetëm shtoni ujin dhe kafen e bluar, ndizeni aparatin dhe prisni. Aparati ka edhe një filter najloni, i cili është i ripërdorshëm dhe pastrohet lehtë. Pra, ju nuk keni nevojë të harxhoni para në filtera letre. Po ashtu, aparati i vogël harxhon më pak elektricitet, dhe ju kurseni më shumë energji.

Pajisje ideale për shtëpi, zyre apo hotel

Praktik dhe elegant, aparati i kafesë është ideal për ta përdorur në shtëpi, zyre apo në udhëtime. Tashmë keni mundësi ta shijoni kudo kafenë e ngrohtë dhe të freskët.

Dhuratë: Filxhani i kafesë

Ky aparat mund të prodhojë 150 ml kafe të freskët në pak minuta, dhe bashkë me të vjen edhe një filxhan qeramike, me të njejtën madhësi. Krejt çka iu duhet të bëni, është ta furnizoni aparatin me kafe të bluar dhe ujë - kafenë e shijshme e keni gati në pak minuta!

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online