Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 
 • SUMMER SALES

  SUMMER SALES

  Vetëm për Club 5, zbritjet verore fillojnë më herët – deri në 70% më lirë!

  SUMMER SALES

  SUMMER SALES

  Vetëm për Club 5, filluan zbritjet verore – deri në 70% më lirë!

 • Set enësh FiveStar Legend Trio
  -50%

  Set enësh FiveStar Legend Trio

  Për nevojat bazike të çdo kuzhine, kemi krijuar treshen simpatike nga linja FiveStar Legend!

  Çmimi i rregullt: 99,70 €

  Çmimi me zbritje: 49,90 €

  Set enësh FiveStar Legend Trio
  -50%

  Set enësh FiveStar Legend Trio

  Treshja simpatike FiveStar Legend - seti bazik për çdo kuzhinë!

 • Express Drekë me Multicooker Pro
  -23%

  Express Drekë me Multicooker Pro

  Multicooker ka 15 programe për gatime të ndryshme, kapacitet 5.5l  dhe fuqi 1000W.

  Çmimi i rregullt: 129,90 €

  Çmimi me zbritje: 99,90 €

  Çmimi për Club5*: 94,90 €

  Express Drekë me Multicooker Pro
  -23%

  Express Drekë me Multicooker Pro

  15 programe për gatime të ndryshme, kapacitet 5.5l dhe fuqi 1000W.

 • Skarë elektrike Joy
  -38%

  Skarë elektrike Joy

  Skara elektrike Joy ju mundëson të shijoni ushqim skare apo të fërguar në çfarëdo kohe, nga rehatia e shtëpisë.

  Çmimi i rregullt: 79,90 €

  Çmimi me zbritje: 49,90 €

  Skarë elektrike Joy
  -38%

  Skarë elektrike Joy

  Shijoni ushqime skare nga rehatia e shpisë, në çdo kohë!

 

Enë për pjekje dhe gatim

 
 

Aparate për kuzhinë

 
 

Aksesorë për kuzhinë

 
 

Nutribullet

 
 

Oferta Speciale

 
Vlerësimet e Konsumatorëve:

Video

 •  

  Nutribullet® 600 Black

  Nutribullet është pajisja ideale për ta përmirësuar mënyrën e të ushqyerit.

  MË SHUMË 
 •  

  Tenxhere Multicooker me presion

  Multicooker Pro ka 15 programe për gatime të shijshme & të shëndetshme.

  MË SHUMË 

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.