Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 
 • Java e zbritjeve me 5 yje

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Oferta ekskluzive vetëm për Club 5* dhe ata që anëtarësohen gjatë javës së zbritjeve me 5 yje!

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Oferta ekskluzive vetëm për Club 5* dhe ata që anëtarësohen këto ditë!

 • Tenxhere Multicooker 18në1
  -33%

  Tenxhere Multicooker 18në1

  Me 18 programe gatimi, kjo është tenxherja që e përgatitë ushqimin për ju!

  Çmimi i rregullt: 89,90 €

  Çmimi me zbritje: 59,96 €

  Tenxhere Multicooker 18në1
  -33%

  Tenxhere Multicooker 18në1

  Me 18 programe, kjo është tenxherja që e përgatitë ushqimin për ju!

 • Muaji i kafesë
  Deri -40%

  Muaji i kafesë

  Makiato, espresso, kapuçino, latte apo kafe turke? Krejt aparatet i kemi, tash me super zbritje!

  Muaji i kafesë
  Deri -40%

  Muaji i kafesë

  Makiato, espresso, kapuçino, latte apo kafe turke?

 • Fritezë pa vaj Pro
  -10%

  Fritezë pa vaj Pro

  Gatuani ushqimet e preferuara - pa vaj, pa faj, me fritezën e avancuar Pro!

  Çmimi i rregullt: 69,90 €

  Çmimi me zbritje: 62,91 €

  Çmimi për Club5*: 59,42 €

  Fritezë pa vaj Pro
  -10%

  Fritezë pa vaj Pro

  Gatuani ushqimet e preferuara - pa vaj, pa faj, me fritezën Pro!

 • Multicooker Optimo - një mënyrë e mençur gatimi!
  RISI

  Multicooker Optimo - një mënyrë e mençur gatimi!

  Multicooker Optimo - një mënyrë e mençur gatimi!
  RISI

  Multicooker Optimo - një mënyrë e mençur gatimi!

  Multicooker Optimo - një mënyrë e mençur gatimi!

 

Enë për pjekje dhe gatim

 
 

Aparate për kuzhinë

 
 

Aksesorë për kuzhinë

 
 

Nutribullet

 
 

Oferta Speciale

 
Vlerësimet e Konsumatorëve:

Video

 •  

  Nutribullet® 600 Black

  Nutribullet është pajisja ideale për ta përmirësuar mënyrën e të ushqyerit.

  MË SHUMË 
 •  

  Tenxhere Multicooker me presion

  Multicooker Pro ka 15 programe për gatime të shijshme & të shëndetshme.

  MË SHUMË 

Rri n'shpi, blej sigurt online