Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY po mbaron!

BLACK FRIDAY po mbaron! - Posta FALAS për blerje mbi 20€ - përfito tani!

Posta FALAS për blerje mbi 20€ - përfito tani!

Black Friday mbaron edhe:
[banner_timer]
 
 • Linja Green Planet
  Deri -50%

  Linja Green Planet

  Enë eko-miqësore, të punuara nga alumini 100% i ricikluar! Për ata që e duan gatimin & natyrën!

  Linja Green Planet
  Deri -50%

  Linja Green Planet

  Enë eko-miqësore, për ata që e duan gatimin & natyrën!

 • Blender Joy për smoothie
  RISI

  Blender Joy për smoothie

  Merrni dozën e vitaminave çdo ditë, me blenderin elegant për smoothie nga linja Joy!

  Blender Joy për smoothie
  RISI

  Blender Joy për smoothie

  Merrni dozën e vitaminave çdo ditë, me blenderin Joy!

 • Multicooker me presion
  -23%

  Multicooker me presion

  Multicooker ka 15 programe për gatime të ndryshme, kapacitet 5.5l  dhe fuqi 1000W.

  Çmimi i rregullt: 129,90 €

  Çmimi me zbritje: 99,91 €

  Çmimi për Club5*: 94,90 €

  Multicooker me presion
  -23%

  Multicooker me presion

  15 programe për gatime të ndryshme, kapacitet 5.5l dhe fuqi 1000W.

 • Robot kuzhine Pro
  -8%

  Robot kuzhine Pro

  Robot kuzhine i avancuar, me fuqi 1400W! Përgatisni brumëra për bukë, pica, ëmbëlsira dhe jo vetëm!

  Çmimi i rregullt: 129,90 €

  Çmimi me zbritje: 119,90 €

  Çmimi për Club5*: 109,90 €

  Robot kuzhine Pro
  -8%

  Robot kuzhine Pro

  Robot kuzhine i avancuar, me fuqi 1400W!

 • Fritezë pa vaj Pro
  -14%

  Fritezë pa vaj Pro

  Gatuani ushqimet e preferuara - pa vaj, pa faj!

  Fritezë pa vaj Pro
  -14%

  Fritezë pa vaj Pro

  Gatuani ushqimet e preferuara - pa vaj, pa faj, me fritezën Pro!

 

Enë për pjekje dhe gatim

 
 

Aparate për kuzhinë

 
 

Aksesorë për kuzhinë

 
 

Nutribullet

 
 

Oferta Speciale

 
Vlerësimet e Konsumatorëve:

Video

 •  

  Nutribullet® 600 Black

  Nutribullet është pajisja ideale për ta përmirësuar mënyrën e të ushqyerit.

  MË SHUMË 
 •  

  Tenxhere Multicooker me presion

  Multicooker Pro ka 15 programe për gatime të shijshme & të shëndetshme.

  MË SHUMË 

Rri n'shpi, blej sigurt online