Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

VERË ME ÇMIME T’SHKRIME – DERI NË -70%

VERË ME ÇMIME T’SHKRIME – Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira verore!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira verore!

 
 
[banner_timer]
 
 • Tavë rrumbullake Green Planet
  DHURATË

  Tavë rrumbullake Green Planet

  Merr tavë eko-miqësore Green Planet, përfito DHURATË Mikser dore Joy!

  Tavë rrumbullake Green Planet
  DHURATË

  Tavë rrumbullake Green Planet

  Merr tavë eko-miqësore Green Planet, përfito DHURATË Mikser dore Joy!

 • Nutribullet®
  -14%

  Nutribullet®

  Shijoni të gjitha vlerat ushqyese të përbërësve me Nutribullet®!

  Çmimi me zbritje: 59,90 €

  Çmimi për Club5*: 49,90 €

  Nutribullet®
  -14%

  Nutribullet®

  Shijoni të gjitha vlerat ushqyese të përbërësve me Nutribullet®!

 • Fritezë pa vaj Pro
  -10%

  Fritezë pa vaj Pro

  Gatuani ushqimet e preferuara - pa vaj, pa faj, me fritezën e avancuar Pro!

  Çmimi i rregullt: 69,90 €

  Çmimi me zbritje: 62,91 €

  Çmimi për Club5*: 55,92 €

  Fritezë pa vaj Pro
  -10%

  Fritezë pa vaj Pro

  Gatuani ushqimet e preferuara - pa vaj, pa faj, me fritezën Pro!

 • Spërkatës vaji Brava
  -40%

  Spërkatës vaji Brava

  Aksesor praktik & elegant, për çdo kuzhinë!

  Spërkatës vaji Brava
  -40%

  Spërkatës vaji Brava

  Aksesor praktik & elegant, për cdo kuzhinë apo tryezë!

 

Enë për pjekje dhe gatim

 
 

Aparate për kuzhinë

 
 

Aksesorë për kuzhinë

 
 

Nutribullet

 
 

Oferta Speciale

 
Vlerësimet e Konsumatorëve:

Video

 •  

  Nutribullet® 600 Black

  Nutribullet është pajisja ideale për ta përmirësuar mënyrën e të ushqyerit.

  MË SHUMË 
 •  

  Tenxhere Multicooker me presion

  Multicooker Pro ka 15 programe për gatime të shijshme & të shëndetshme.

  MË SHUMË 

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.