Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
 • JOY DAYS
  Deri -50%

  JOY DAYS

  Gatuaj dhe festo çdo ditë me pajisje kuzhine inovative nga Delimano!

  JOY DAYS
  Deri -50%

  JOY DAYS

  Gatuaj dhe festo çdo ditë me pajisje kuzhine inovative nga Delimano!

 • Nutribullet® 600
  -10%

  Nutribullet® 600

  Merre NutriBullet-in, forco imunitetin! Tani 10% më lirë - ofertë e limituar!

  Nutribullet® 600
  -10%

  Nutribullet® 600

  Merre NutriBullet-in, forco imunitetin! Tani 10% më lirë!

 • Skarë elektrike Joy
  -38%

  Skarë elektrike Joy

  Skara elektrike Joy ju mundëson të shijoni ushqim skare apo të fërguar në çfarëdo kohe, nga rehatia e shtëpisë.

  Çmimi i rregullt: 79,90 €

  Çmimi me zbritje: 49,90 €

  Skarë elektrike Joy
  -38%

  Skarë elektrike Joy

  Shijoni ushqime skare nga rehatia e shpisë, në çdo kohë!

 • Robot kuzhine Perla
  -36%

  Robot kuzhine Perla

  Përgatisni brumin apo kremin më lehtë e më shpejtë, me ndihmësin tuaj të ri - Robot kuzhine Perla!

  Çmimi i rregullt: 139,98 €

  Çmimi me zbritje: 89,90 €

  Robot kuzhine Perla
  -36%

  Robot kuzhine Perla

  Përgatisni brumin apo kremin më lehtë, me Robot kuzhine Perla!

 • Grirëse Joy Pro
  -42%

  Grirëse Joy Pro

  Grirëse elektrike, e nevojshme për çdo kuzhinë!

  Grirëse Joy Pro
  -42%

  Grirëse Joy Pro

  Kjo grirëse elektrike me fuqi 200W është e nevojshme për çdo kuzhinë!

 

Enë për pjekje dhe gatim

 
 

Aparate për kuzhinë

 
 

Aksesorë për kuzhinë

 
 

Nutribullet

 
 

Oferta Speciale

 
Vlerësimet e Konsumatorëve:

Video

 •  

  Nutribullet® 600 Black

  Nutribullet është pajisja ideale për ta përmirësuar mënyrën e të ushqyerit.

  MË SHUMË 
 •  

  Tenxhere Multicooker me presion

  Multicooker Pro ka 15 programe për gatime të shijshme & të shëndetshme.

  MË SHUMË 

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.