Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale:

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale: PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

 
[banner_timer]
 
 • Java e zbritjeve me 5 yje

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Oferta ekskluzive vetëm për Club 5* dhe ata që anëtarësohen gjatë javës së zbritjeve me 5 yje!

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Oferta ekskluzive vetëm për Club 5* dhe ata që anëtarësohen këto ditë!

 • Muaji i kafesë
  Deri -40%

  Muaji i kafesë

  Makiato, espresso, kapuçino, latte apo kafe turke? Krejt aparatet i kemi, tash me super zbritje!

  Muaji i kafesë
  Deri -40%

  Muaji i kafesë

  Makiato, espresso, kapuçino, latte apo kafe turke?

 • Tenxhere Multicooker 18në1
  -33%

  Tenxhere Multicooker 18në1

  Me 18 programe gatimi, kjo është tenxherja që e përgatitë ushqimin për ju!

  Çmimi i rregullt: 89,90 €

  Çmimi me zbritje: 59,96 €

  Tenxhere Multicooker 18në1
  -33%

  Tenxhere Multicooker 18në1

  Me 18 programe, kjo është tenxherja që e përgatitë ushqimin për ju!

 • Nutribullet® Black
  -14%

  Nutribullet® Black

  Shijoni të gjitha vlerat ushqyese të përbërësve me Nutribullet®!

  Çmimi i rregullt: 69,90 €

  Çmimi me zbritje: 59,90 €

  Çmimi për Club5*: 49,90 €

  Nutribullet® Black
  -14%

  Nutribullet® Black

  Shijoni të gjitha vlerat ushqyese të përbërësve me Nutribullet®!

 • Robot kuzhine Pro
  -15%

  Robot kuzhine Pro

  Robot kuzhine i avancuar, me fuqi 1400W.

  Robot kuzhine Pro
  -15%

  Robot kuzhine Pro

  Robot kuzhine i avancuar, me fuqi 1400W.

 

Enë për pjekje dhe gatim

 
 

Aparate për kuzhinë

 
 

Aksesorë për kuzhinë

 
 

Nutribullet

 
 

Oferta Speciale

 
Vlerësimet e Konsumatorëve:

Video

 •  

  Nutribullet® 600 Black

  Nutribullet është pajisja ideale për ta përmirësuar mënyrën e të ushqyerit.

  MË SHUMË 
 •  

  Tenxhere Multicooker me presion

  Multicooker Pro ka 15 programe për gatime të shijshme & të shëndetshme.

  MË SHUMË 

Rri n'shpi, blej sigurt online