Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

5 kuti plastike Brava Cooltops

Photo
Video

Me kutitë antibakteriale Brava, ju mund t’i merrni ushqimet me vete kudo. Karakteristika e tyre speciale me dizajn kompakt që paloset, ju mundëson të ruani deri në 60% të hapësirës. Seti përmban 5 kuti me madhësi të ndryshme, të gjitha mbyllen hermetikisht me kapak. Janë BPA, të sigurta për ushqim, për mikrovalë dhe pastrohen lehtë. Madhësitë: 250ml, 350ml, 540ml, 800ml, 1200ml.

5 kuti plastike Brava Cooltops
24,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Me kutitë antibakteriale Brava, ju mund t’i merrni ushqimet me vete kudo. Karakteristika e tyre speciale me dizajn kompakt që paloset, ju mundëson të ruani deri në 60% të hapësirës. Seti përmban 5 kuti me madhësi të ndryshme, të gjitha mbyllen hermetikisht me kapak. Janë BPA, të sigurta për ushqim, për mikrovalë dhe pastrohen lehtë. Madhësitë: 250ml, 350ml, 540ml, 800ml, 1200ml.

Më shumë
Përshkrimi

Kurseni hapësirën në kuzhinë

Kutitë Brava Cooltops janë të dizajnuara nga materiali silikon, i cili i bën ato më fleksibile dhe më lehtë të palosshme, për t'ju kursyer hapësirë deri në 60% në kuzhinë.

5 kuti plastike - fantastike për çdo lloj ushtimi

Nëse doni që ushqimet tuaja (praktikisht çdo lloj ushqimi: mishi, perimet, frutat, sallatat, supat) të rrinë të freskëta më gjatë, përdorni kutitë Brava Cooltops. 

Zgjidhni të preferuarën tuaj nga 5 kutitë e plastikës (250ml, 350ml, 540ml, 800ml and 1200ml) dhe me 5 ngjyra të bukura (portokalli, e gjelbërt, e kaltër, vjollcë dhe rozë), të gjitha me kapakun me valvulë, i cili nuk lejon depërtimin e ndonjë arome dhe që bën ushqimin të mbetet më i freskët për kohë më të gjatë.

Përdoren lehtësisht

Kur ju nevojiten kutitë e plastikës, thjesht i mbushni ato me ushqimet që doni t'i ruani dhe mbylleni kapakun me valvulë që e bën të pamundur depërtimin e çdo ere - ose ajrit të dëmshëm dhe mikrobeve që mund ta dëmtojnë ushqimin tuaj. 

Materiali nga silikoni mund të lahet në makinën e enëve dhe mund të futet në mikrovalë - kjo ju kursen kohën tuaj dhe ju garanton higjienë. 

Organizojeni kuzhinën tuaj njëherë e përgjithmonë

Delimano Brava Cooltops janë të qëndrueshme nga silikoni dhe nuk thehen, nuk e humbin formën për muaj dhe vite të tëra (nëse përdoren sipas udhëzimeve) plus janë transparente që ju mundësojnë që t'i shihni ushqimet që i keni vendosur në to. 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star