Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

15 forma biskotash All year festive

Photo
Video
Ky set përmban 15 forma biskotash, të dizajnuara për festa të ndryshme gjatë tërë vitit. Gatuani dhe formësoni biskotat për Pashkë, Krishtlindje, Vitin e ri, Halloween apo raste të tjera. Ëmbëlsirat shijojnë më shumë në formë zemre, brethi, bufi apo ylli – këto dhe forma tjerat i gjeni në setin All year festive. Format janë të punuara nga çeliku inox, andaj janë shumë të qëndrueshme.
15 forma biskotash All year festive
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: Mbi 2 muaj.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë
Ky set përmban 15 forma biskotash, të dizajnuara për festa të ndryshme gjatë tërë vitit. Gatuani dhe formësoni biskotat për Pashkë, Krishtlindje, Vitin e ri, Halloween apo raste të tjera. Ëmbëlsirat shijojnë më shumë në formë zemre, brethi, bufi apo ylli – këto dhe forma tjerat i gjeni në setin All year festive. Format janë të punuara nga çeliku inox, andaj janë shumë të qëndrueshme.
Më shumë
Përshkrimi

Biskota për festa të ndryshme

Festat më shumë na shijojnë, kur me biskota i shoqërojmë! Seti All year festive përmban 15 forma biskotash, të dizajnuara për biskota shtëpie. Falë laramanisë së formave, ju mund t’i personalizoni biskotat varësisht prej festës.

Po ashtu, mund të argëtoheni me fëmijët tuaj gjatë gatimit, duke ua përgatitur biskotat në formën e preferuar.

Çka përmban seti?

Seti All year festive ka 15 forma biskotash, të cilat janë të punuara nga çeliku inox, andaj janë shumë të qëndrueshme. Në set përfshihen:

  • 2 forma zemre, për biskota për Shën Valentin, ditëlindje apo kurdo që doni të shprehni dashuri;
  • 5 forma për biskota Krishtlindjesh apo për Vitin e ri;
  • 3 forma për biskota për festën e Pashkëve;
  • 2 forma për biskota për Halloween;
  • 2 forma bufësh.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online