Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Zbritje nga -20% deri në -70%

-70%
-40%
 
[banner_timer]
 

Papuqe Walkmaxx Comfort 2.0

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Walkmaxx Papuqet Comfort Slippers 2.0 janë mundësia juaj për lehtësimin e dhimbjeve nga këmbët dhe nyjet tuaja, filloni të shijoni ecjen përsëri me një hap të shëndetshëm dhe të rehatshëm. Me shuallin e rrumbullakët, këto papuqe kanë materiale me cilësi më të lartë dhe të avancuar bashk me rripin e veçantë Velcro për të siguruar një përshtatje më të mirë. Një zgjedhje ideale për të gjithë ju që kërkoni mbështetje në jetën e tuaj shtëpiake dhe jeni të vetëdijshëm se këpucët e rehatshme janë thelbësore për një mirëqenie më të madhe.

Papuqe Walkmaxx Comfort 2.0
Nga 24,90 € Nga
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Walkmaxx Papuqet Comfort Slippers 2.0 janë mundësia juaj për lehtësimin e dhimbjeve nga këmbët dhe nyjet tuaja, filloni të shijoni ecjen përsëri me një hap të shëndetshëm dhe të rehatshëm. Me shuallin e rrumbullakët, këto papuqe kanë materiale me cilësi më të lartë dhe të avancuar bashk me rripin e veçantë Velcro për të siguruar një përshtatje më të mirë. Një zgjedhje ideale për të gjithë ju që kërkoni mbështetje në jetën e tuaj shtëpiake dhe jeni të vetëdijshëm se këpucët e rehatshme janë thelbësore për një mirëqenie më të madhe.

Më shumë
Detajet e Produktit

Kënaquni me komoditetin maksimal të shtëpisë suaj

Pas një dite të gjatë dhe të ngarkuar, papuqet Walkmaxx Comfort janë pikërisht ato që ju duhen këmbëve tuaja që të ndjehen të sigurta dhe të rehatshme. Këto papuqe do të ringjallin dhe do të aktivizojnë këmbët tuaja të lodhura, duke ju dhënë atyre një komfort maksimal
  • Jepni këmbëve tuaja rehatinë, butësinë dhe kujdesin që ato e meritojnë pas një dite të gjatë të lodhshmë jashtë shtëpisë
  • Përvoja e veçantë e shuallit të brendshëm Cozy-Maxx siguron rehati dhe absorbim superior.
  • Lëreni shtëpinë tuaj të jetë një strehë e sigurt dhe e rehatshme edhe për këmbët tuaja.
 

Niveli i avansuar i rehatisë

Walkmaxx Comfort Slippers 2.0 janë projektuar me një qëllim në mendje - për të ofruar rehati maksimale të mundshme për këmbët tuaja dhe pjesët e tjera të trupit që marrin pjesë në ecje. Dielli i rrumbullakosur Walkmaxx promovon kështu një lëvizje të natyrshme, që shpërndan peshën në mënyrë më të barabartë dhe presionin e rishpërndarë nga zona jashtëzakonisht të ndjeshme si nyjet tek muskujt, ndërsa shkuma e butë në shtrat absorbon goditjet dhe gjithashtu zbut presionin nga këmbët dhe nyjet. E gjithë kjo mund të lehtësojë dhimbjen tuaj të këmbëve, të nxisë sjellje të shëndetshme dhe të parandalojë ose zvogëlojë ënjtjen e këmbëve dhe probleme të ngjashme.    

Ecja më e lehtë e jetës suaj

Walkmaxx Papuqet Comfort Slippers 2.0 vjen me dizajn bashk me një rrip Velcro në mbështjellje, i cili u mundëson papuqeve që të përshtaten në mënyrë të përkryer me gjerësinë e këmbëve dhe të ofrojnë stabilitet shtesë gjatë ecjes dhe qëndrimit në këmbë. Shtroja prej gome i bënë papuqet të përshtatshme edhe për përdorim rreth shtëpisë tuaj për të gjitha ato punët e vogla që kërkojnë të dalësh jashtë shtëpisë. Papuqet gjithashtu stimulojnë qëndrimin aktiv për periudha më të gjata kohore. Çfarë po prisni? Bëni hapat e ardhshëm më të rehatshëm duke zgjedhur papuqet tuaja Walkmaxx Comfort në ngjyrë të zezë ose kafe elegante.

 

Ndjehen sikur jeni duke ecuar këmbë zbathur

Çfarë mund të ndjehet më natyrshëm? Të dizajnuara për të përmirësuar jetën tuaj duke ndryshuar mënyrën që ju ecni,shualli fleksibil Walkmaxx simulon ecjen duke e bere te njdehet sikur ecni ne rërë të butë me një lëvizje të natyrshme  që ndjehet ashtu si ju jeni duke ecur zbathur.  
Informata shtese

Rekomadohen për:

Papuqet Walkmaxx Comfort janë me të vërtetë mënyra më e mirë për t'i çlodhur këmbët tuaja pas një dite të gjatë dhe stresuese, kështu që ata këto papuqe janë të përkryera për të gjithë që dëshirojnë tu ofrojnë komfortin maksimal të shtëpisë. Këto papuqe janë të përshtatshme për: • Të gjith ata që duhet të qëndrojë në këmbë me orë të gjata gjatë ditës dhe dëshirojnë të lehtësojnë dhimbjet • Të gjith ata që do tu ofrojë këmbëve të tyre kujdesin dhe relaksimin maksimal për të cilat këmbët kanë nevojë  
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm materiale tjera
Materiali : i jashtëm EVA
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) mikrofibër, shajak
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star