Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Zbritje nga -20% deri në -70%

-70%
-40%
 
[banner_timer]
 

Moccasins me gjerësi fleksibile për meshkuj 3.0 Walkmaxx Comfort

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Rehati për meshkujt që dëshirojnë të mbajnë këmbët e tyre të shëndetshme

Walkmaxx Komfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 janë dizajnuar me kujdes me një elasticitet special, material të zgjerueshëm që rrisin rehatinë dhe fleksibilitetin. Këto këpucë janë të zgjerueshme me shuallin harkor dhe ndjenjën e butë kur hedhni hapin që ju ofron ndjenjën e të ecurit kembëzbathur. Këto këpucë të përshtatshme do të kompletojnë gjithashtu stilin tuaj personal me dizajnin terheqës dhe bashkohor, duke i berë këto zgjedhjen perfekte për çdo rast në jetën tuaj dinamike.

Moccasins me gjerësi fleksibile për meshkuj 3.0 Walkmaxx Comfort
Nga 39,90 € Nga
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Rehati për meshkujt që dëshirojnë të mbajnë këmbët e tyre të shëndetshme

Walkmaxx Komfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 janë dizajnuar me kujdes me një elasticitet special, material të zgjerueshëm që rrisin rehatinë dhe fleksibilitetin. Këto këpucë janë të zgjerueshme me shuallin harkor dhe ndjenjën e butë kur hedhni hapin që ju ofron ndjenjën e të ecurit kembëzbathur. Këto këpucë të përshtatshme do të kompletojnë gjithashtu stilin tuaj personal me dizajnin terheqës dhe bashkohor, duke i berë këto zgjedhjen perfekte për çdo rast në jetën tuaj dinamike.

Më shumë
Detajet e Produktit

Materiale të shkëlqyeshme të zgjerueshme për rehati të përsosur

Walkmaxx Komfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 përmbajnë material të zgjerueshëm në pjesën e epërme me një konstruksion që i mundëson këpucës të adaptohet në çdo formë të këmbës pa ju nënshtruar pikave të presionit në lakesat e këmbëve. Kësaj radhe Walkmaxx-at vijnë më një shuall të lakuar origjinal që rrisin aktivitetin e vitheve dhe këmbëve aq mirë sa asistojnë edhe në lakesën e saktë të këmbës gjatë ecjes.  Walkmaxx Komfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 gjithashtu sigurojnë pozicionimin e duhur të këmbës dhe mbajtjen e fortë në kyçin e këmbës, ndërkohë që shpërndajnë me efikasitet presionin e ecjes nga nyjet tek muskujt.

Dizajn tërheqës & bashkohor për një mashkull modern

Walkmaxx Komfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 kanë një dizajn terheqës, pamje të qartë që do të ju bejë të duken bukur dhe elegante. Të përshtatshme për çfarëdo rasti, kështu ju mund ti vishni ato kur dilni për blerje, kur shkon për një shetitje apo në rrugën tuaj për në punë. Karakteristikat speciale të tyre rrisin mbështetjen e shkëlqyeshme dhe ofrojnë ndjenjën e rehatisë duke bërë kështu zgjedhjen përfekte për secilin që kalon kohë të gjatë në këmbë. Nëse dëshironi të mbani këmbët tuaja të shëndetshme dhe nuk dëshironi të sakrifikoni as pamjen tuaj, Walkmaxx Komfort Moccasins me gjerësi fleksibile 3.0 janë këpucët e duhura për ju.

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm EVA
Materiali : i jashtëm gomë termoplastike
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) elastike, PU nubuk
Ngjyrat e disponueshme zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star