Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Seti i thikave me mbajtëse Chef Power

Photo
Video
-10%
Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik, ideale për çdo kuzhinë, mban thikat gjithmonë të mprehëta. Në paketim përfshihen:  
 • 4 thika për biftek
 • 4 thika të ndryshme
 • 1 gërshere
 • Mbajtëse me mprehës qeramik
Seti i thikave me mbajtëse Chef Power

Çmimi i regullt: 29,90 €


Çmimi Special: 26,91 €

Telefono falas në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë
Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik, ideale për çdo kuzhinë, mban thikat gjithmonë të mprehëta. Në paketim përfshihen:  
 • 4 thika për biftek
 • 4 thika të ndryshme
 • 1 gërshere
 • Mbajtëse me mprehës qeramik
Më shumë
Detajet e Produktit

Perfekte për profesionistët dhe amatorët në kuzhinë

A mund të imagjinoni një mprehëse thikash brënda mbajtëses së thikave? Çdo herë që merrni thikën, ajo ka mprehtësinë e duhur?

Beni realitet ëndrrën tuaj të kuzhinës me Delimano Chef Power Knives -  Seti i thikave dhe mbajtësja. Ky set është fantastik dhe nuk duhet të mungojë në asnjë kuzhinë.

Seti përfshin:

 • Thika e shefit për prerje preçize të mishit dhe perimeve

 • Thika për pastrimin e peshkut

 • Thika shumë përdorimshe për ushqime të vogla

 • Thika Santoku për prerje dhe copëtim

 • 4 thika për biftek për të prerë me lehtësi ushqimet gjatë ngrënies

 • Gërshërët për të prerë ushqime të ndryshme

 • Mprëhesi i thikave

  Mprehësi i thikave tek mbajtësja

  Mbajtëse thikash speciale me mprehese thikash, thikat do të jenë të mprehta në çdo moment.

Fuqia e vetë-mprehjes

Mbajtësja inovative e thikave Delimano me mprehësin e thikave në trupin e saj, bën të mundur mprehjen e thikave sa herë qe ju e hiqni apo vendosni thikën në mbajtëse, duke i mbajtur thikat të mprehta në çdo kohë.

Falë teknologjise së vetë-mprehjes, thikat tuaja nuk do tju zhgënjejnë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star