Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Zbritje nga -20% deri në -70%

-70%
-40%
 
[banner_timer]
 

Jorgan Dy Shtresor Dormeo Fresh

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jorgani dyshtresor Fresh është i butë, i ajrosshëm dhe përdoret në të gjitha stinët. Përbëhët nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një jorgan më i lehtë që mund ta përdorni gjatë veres, një jorgan më i rendë për pranverë dhe vjeshtë, dhe të dy së bashku për kohën dimërore. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 dhe 200x200 cm.

Jorgan Dy Shtresor Dormeo Fresh
Nga 94,90 € Nga
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani dyshtresor Fresh është i butë, i ajrosshëm dhe përdoret në të gjitha stinët. Përbëhët nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një jorgan më i lehtë që mund ta përdorni gjatë veres, një jorgan më i rendë për pranverë dhe vjeshtë, dhe të dy së bashku për kohën dimërore. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Dyfisho knaqësinë e gjumit tuaj çdo ditë të vitit!

Jorgani i dyfishtë është i sigurt për të ju mbajtur rehatshme gjatë gjithë vitit. Ajo kombinon materiale më të mirat me përfitime të shumëfishta për të ju ndihmuar që ta kaloni një natë më të rehatshme pas çdo nate. Opsioni i jarganit të dyfishtë gjithashtu do të thotë ju mund ta

 • Përdor shtrehen e lehtë gjatë Verës.

 • Përdor shtresën e trash gjatë Pranverës dhe Verës.

 • Kombino të dy shtresat gjatë Dirmit .

Pambuku 100% Natyral pa kimikale

Jorgani është bërë 100% nga pambuku, karakteristikat e fuqisë dhe qëndrueshmëris të cilat janë të krahasohen me një ajrosje të shkëlqyer dhe një butësi furmëzuese dhe ndjesi natyrore. Ne kemi zgjedhur ngjyren e bardhë pëlhure për të siguruar: 

 • Një ngjyrë natyrale
 • Nuk ka përdorimi kimikale zbardhuese.
 • Material ekologjikisht miqësore.
 • Kujdes të lehtë.

Fibra Elastike 

Pranverë e re - strukturat molekulare memo me fibra elastike janë shtuar në mbushje për të krijuar një ndjesi të butë, të lehtë dhe për ajrosje që siguron një mbështetje luksoze me elasticitet të lartë.

 • Është i butë në të prekur.
 • Përshtatet me konturet unike të trupit tuaj. 
 • Kthehet në formën e tij natyrore.
 • Mbetet i përgjegjshëm për lëvizjet e trupit tuaj.

Mbushja Wellsleep jashtëzakonisht rezistente ndaj njollave & termike.

Kemi kombinuar më të mirat e fibrave elastike memo me mikrofibrat Wellsleep për veti të shkëlqyera termike dhe për të shtuar volum ekstra për një ndjesi të butë. Mbushja gjithashtu thith lagështirën minimale për të siguruar rezistencën efektive për njollat.

Ideal për ato që vuajnë nga alergjitë.

Trajtimi i jorganit me pëlhurë natyrore argjëndi anti - bakteriale i jep mundësi jorganit për të dhënë një freski dhe pastërti të qëndrueshme. Jorgani do të mbetet anti - alergjik pas çdo larje.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Dimenionet 140x200 cm, 200x200cm
Filling 50% poliestër (Memo Elastic fibra); jorgan i lehtë: 150 gsm + jorgan më i trashët 250 gsm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% cotton
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star