Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Kapaku katror 27x27 Stone legend CopperLUX

Photo
Video

Një aksesor i shkëlqyeshëm për tavën katrore 27x27 cm

Kapaku katror i cilësisë së lartë Delimano Stone Legend Copperlux me dimensionin 27x27 cm:

  • Ruan vlerat ushqyese kur gatuani dhe parandalon derdhjen.
  • I përbërë nga çeliku inox dhe xhami i pastër.
  • I sigurtë për përdorim në furrë

 

 

Kapaku katror 27x27 Stone legend CopperLUX
14,90 €
Telefono falas në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Një aksesor i shkëlqyeshëm për tavën katrore 27x27 cm

Kapaku katror i cilësisë së lartë Delimano Stone Legend Copperlux me dimensionin 27x27 cm:

  • Ruan vlerat ushqyese kur gatuani dhe parandalon derdhjen.
  • I përbërë nga çeliku inox dhe xhami i pastër.
  • I sigurtë për përdorim në furrë

 

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Shoqëruesi ideal i tavës katrore 27x27 cm

Kapaku është i përbërë nga xhami i pastër ndërsa është i izoluar nga materiali çelik inox që ruan lëndët ushqyese dhe aromat. Mund të monitoroni procesin e ushqimit përmes tejdukshmërisë së xhamit të pastër. Shijoni ushqimin me setin që kompleton çdo pjatë tuajën kryesore, tavën katrore dhe kapakun katror me dimensionet 27x27 cm.

Praktik dhe i lehtë për pastrim

Kapaku me dimensionet katrore përmban dorëzen praktike për mbajtje që lehtëson çdo levizje tuajen përgjatë përgatitjes së ushqimit. Mund të pastrohet thjesht me vetëm një leckë por edhe të vendoset në enëlarëse për të ju kursyer juve kohë.

Specifikat Teknike
Dimenionet 27 x 27 x 7,5 cm
Mund të lahet në enëlarëse Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star